Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 1
Pokaż

Lenovo Legion 5 – wszystko czego potrzeba graczowi

Laptopy Lenovo Legion 5 są tym, czego trzeba do osiągania najwyższych wyników w Twoich ulubionych grach. Połączenie wydajnych procesorów i kart graficznych zapewni wysoką ilość FPS (klatek na sekundę), a co za tym idzie, płynną animację, poprawiającą wrażenia z rozgrywki. Aby zapobiec obniżeniu efektywności w skutek przegrzania, Legion 5 wyposażony jest w bardzo wydajny układ chłodzenia. Kompletu dopełnia wygodna w użyciu klawiatura i zestaw portów do podłączenia dodatkowych akcesoriów gamingowych.

Graj bez ograniczeń

Laptopy Legion 5 stworzono dla zapewnienia nieograniczającej rozgrywki. Z tego względu w specyfikacji odnaleźć można nowe generacje procesorów, współpracujące z dedykowanymi kartami graficznymi. Do tego kości RAM o bardzo dobrym taktowaniu i opcją dalszej rozbudowy, zadbają o płynne uruchamianie gier. Dzięki pojemnym dyskom SSD będziesz mieć możliwość szybkiego odczytu i zapisu swoich postępów, a także dostęp do zgromadzonych plików. Niezależnie od tego co robisz, laptop zadziwi Cię swoją wydajnością i prędkością działania. Jest to zasługa nowoczesnego i niezwykle wydajnego układu chłodzenia, który efektywnie odprowadzi ciepło poza obudowę. Dzięki temu urządzenie nie tylko będzie przyjemne w dotyku przez całą rozgrywkę, lecz także nie spowoduje opóźnień związanych z przegrzewaniem się komponentów komputera.

Wspaniały obraz i płynność animacji

Kluczową kwestią dla laptopów gamingowych jest dedykowana karta graficzna. Dzięki generowanemu przez nią obrazowi, gracz jest w stanie zatopić się w przedstawianym mu świecie. Laptopy z serii Legion 5 wyposażone są w niezwykle wydajne układy graficzne. Obsługiwanie przez nie nowoczesnych technologii, takich jak np. raytracing, dostarcza dodatkowych wrażeń i wzmacnia realizm przedstawianych scen. Nie można w tej kwestii zapomnieć również o ekranie notebooka. Omawiana seria często wyposażona jest w matryce charakteryzujące się doskonałym odwzorowaniem palety barw. Znakomita rozdzielczość zapewni ostrość i bogactwo detali obrazu. Opcjonalnie zwiększona częstotliwość odświeżania sprawi, że wygenerowane animacje będą przyjemniejsze dla oka. Dadzą też graczom możliwość szybszej reakcji na zachodzące w grze zmiany.

Podłącz ulubione peryferia

Seria laptopów Legion 5 stawia na komfort gracza. Do dyspozycji otrzymujesz ergonomiczną, podświetlaną klawiaturę, zaprojektowaną specjalnie z myślą o grach. Nie brakuje również wielu nowoczesnych złącz multimedialnych, za pomocą których możesz podłączyć np. ulubioną mysz komputerową, czy też headset. Łączność bezprzewodową zapewniają zaś karta WiFi oraz moduł Bluetooth. Kiedy nadejdzie czas wyjazdu, Legion 5 stanie się wiernym towarzyszem wielugodzinnych podróży. Gabaryty laptopa pozwalają na łatwe umieszczenie go w torbie podręcznej oraz oddawanie się rozrywce podczas lotu, podróży pociągiem czy samochodem. Pojemna bateria umożliwia korzystanie z komputera bez konieczności ciągłego podłączenia pod sieć elektryczną. Graj tam, gdzie chcesz z laptopami Lenovo Legion 5!

Najlepsze laptopy Lenovo Legion 5 - Maj 2024

1. Laptop Lenovo Legion 5 Gen 9 16IRX9 83DG009VPB i7-14650HX 16" WQXGA 240Hz 32GB 1000SSD RTX4060 DLSS 3

Laptop Lenovo Legion 5 Gen 9 16IRX9 o kodzie producenta 83DG009VPB jest produktem o przeznaczeniu: Gaming. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7-14650HX, pamięć RAM o pojemności 32 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Matowa, 16'' matryca WQXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel UHD Graphics, Dedykowany: GeForce RTX 4060 8 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Szary kolor pokrywy laptopa oraz Szary kolor obudowy to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,36 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to: Aluminium, Tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Premium Care (Naprawa u klienta) Producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Brak. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: ,

2. Laptop Lenovo Legion 5 Gen 9 16IRX9 83DG009WPB i7-14650HX 16" WQXGA 240Hz 32GB 1000SSD RTX4060 DLSS 3 W11

Laptop Lenovo Legion 5 Gen 9 16IRX9 o kodzie producenta 83DG009WPB jest produktem o przeznaczeniu: Gaming. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7-14650HX, pamięć RAM o pojemności 32 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Matowa, 16'' matryca WQXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel UHD Graphics, Dedykowany: GeForce RTX 4060 8 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Szary kolor pokrywy laptopa oraz Szary kolor obudowy to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,36 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to: Aluminium, Tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Premium Care (Naprawa u klienta) Producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Windows 11 Home. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: ,

Sortuj