Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Baner kategorii ThinkBook 15
Sortuj
z 0

Produkty z tej kategorii są czasowo niedostępne.

Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy

Lenovo ThinkBook 15 – stylowy wygląd i szersze horyzonty

Laptop Lenovo ThinkBook 15 wyposażony w matrycę 15,6 cala, naturalnie oferuję swoim użytkownikom większy obszar roboczy w porównaniu do mniejszych konstrukcji. Wiąże się z tym także obecność dedykowanej klawiatury numerycznej. Wykonanie tego laptopa jest nie tylko stylowe, ale również przyciąga wzrok i pozwala wyróżnić się z tłumu. Charakterystyczny design, który jest znakiem rozpoznawczym produktów Lenovo, sprawia, że laptop ten z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich dookoła. Dostępne zabezpieczenia zadowolą każdego użytkownika, któremu nie jest obojętne, czy wyniki jego ciężkiej pracy nie wpadną w niepowołane ręce. Dodatkowo, lekka konstrukcja tego laptopa sprawia, że jest on niezwykle przenośny. Użytkownik może go łatwo zabrać ze sobą na spotkania biznesowe, podróże służbowe czy okresy wzmożonej aktywności przedsiębiorstwa, nie obciążając się dodatkowym bagażem.

Nowa generacja w Twoim zasięgu

Seria ThinkBook 15 to laptopy wyposażone w nowe generacje podzespołów. Zapewniają one odpowiednią wydajność przekładającą się na efektywną pracę użytkownika. Komputery dostępne są w wielu konfiguracjach, dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać model odpowiadający jego wymaganiom. Za przechowywanie danych odpowiada nowoczesny dysk twardy, który charakteryzuje się również bardzo dobrymi parametrami transferu danych. Obecność wielu opcjonalnych złącz multimedialnych pozwala dodatkowo rozszerzyć możliwości laptopa w łatwy i przyjemny sposób.

Stylistyka wpisująca się w środowisko biurowe

Projektanci Lenovo opracowując serię ThinkBook 15 dostosowali jego wygląd do aktualnie panujących trendów. Stonowana kolorystyka i ostre zakończenia obudowy powodują, że urządzenie wygląda bardzo profesjonalnie. Idealnie komponuje się z miejscem jego przeznaczenia, jakimi są różnego rodzaju środowiska biznesowe. Elementem dodającym stylu jest również opcjonalnie podświetlana klawiatura oraz ekran wypełniający niemal całą powierzchnię pokrywy laptopa. Dzięki tym aspektom laptop pozwoli wywrzeć pozytywne wrażenie, które jest często głównym aspektem decydującym o nawiązaniu współpracy między przedsiębiorstwami.

Szeroka funkcjonalność komputera

Wydajne podzespoły komputera w połączeniu z różnymi dodatkami sprzętowymi powodują, że jest to laptop, który z powodzeniem stanie się ulubionym narzędziem pracy swojego użytkownika. Duża moc obliczeniowa, pozwalająca na swobodną pracę z kilkoma aplikacjami w tym samym momencie, to idealne rozwiązanie dla handlowców lub kierowników działów. Klawiatura z oddzielnym panelem numerycznym przyda się w szczególności osobom, których charakterystyka pracy wymaga częstych operacji na liczbach. Lekkie materiały konstrukcyjne obudowy laptopa powodują, że jest on dobrą propozycją dla osób często podróżujących. Ekran cechujący się bardzo dobrą rozdzielczością i jasnością skutkować będzie efektywną i przyjemną pracą nawet w jasnych pomieszczeniach.

Najlepsze laptopy Lenovo ThinkBook 15 - Maj 2024

Sortuj