close Kontakt

Kariera oferta pracy Specjalista ds. Marketingu

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Oferta pracy: 115

Razem możemy więcej

Ty dla nas

Zakres obowiązków

  • Wdrażasz i koordynujesz projekty marketingowe firmy
  • Tworzysz kampanie reklamowe i badasz efektywność podejmowanych działań
  • Śledzisz trendy marketingowe oraz proponujesz nowe rozwiązania
  • Koordynujesz działania w obszarze mediów społecznościowych

Profesjonalizm

  • Efektywnie planujesz i organizujesz swoją pracę
  • Terminowo realizujesz powierzone zadania
  • Twoje cechy to skrupulatność i dokładność
  • Jesteś komunikatywny i współpracujesz w zespole
  • Dbasz o dobry wizerunek firmy

Współpraca

  • Bierzesz udział w tworzeniu strategii marketingowej firmy
  • Współpracujesz z działami sprzedaży i zakupów oraz z podmiotami i agencjami zewnętrznymi
  • Budujesz spójny wizerunek firmy Delkom

Mnóstwo korzyści

My dla Ciebie

Przyjemny rozwój

  • Szkolenia i konferencje branżowe
  • Zespół profesjonalistów chętnie dzielących się wiedzą
  • Praca w miłej atmosferze

Dodatkowe korzyści

  • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Rabaty pracownicze na sprzęt IT
  • Prezenty i bony świąteczne

Wygodna praca

  • Elastyczny czas pracy
  • Hybrydowy model pracy (Możliwość pracy zdalnej)
  • Profesjonalne narzędzia pracy

Wymagania

Więc jeśli

Doświadczenie

  • Legitymujesz się wykształceniem wyższym (najchętniej ekonomicznym, marketingowym lub z zakresu zarządzania)
  • Posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie w marketingu
  • Znasz angielski na poziomie minimum B2 (Upper Intermediate)
  • Znajomość narzędzi marketingowych takich jak: Facebook Business Manager, Linkedin Navigator, Google Analytics, Google Ads

Kreatywność

  • Masz otwarty umysł i nie boisz się odważnych, nieszablonowych projektów
  • Jesteś osobą konsekwentną w działaniu, dbasz o detale i potrafisz przekonywać do swoich wizji
  • Interesujesz się nowymi technologiami

Zdolności

  • Masz lekkość pióra oraz dobre oko do zdjęć
  • Cechuje Cię dynamizm w działaniu i pozytywne nastawienie
  • Jesteś skuteczny i zorientowany na cel
  • Posiadasz umiejętności operacyjne i biznesowe