Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki
Drukarka Brother HL-1222WE wyróżnia się zarówno kompaktowością, jak i niskimi kosztami eksploatacji. Małe rozmiary urządzenia, w połączeniu z tonerami o wydajności nawet 1500 stron sprawiają, że sprawdzi się np. w mniejszych firmach. Oferuje ona także prędkość wydruku do 20 stron na minutę, a pierwsze efekty pracy widać po około 10 sekundach. Brother HL-1222WE charakteryzuje się intuicyjną obsługą, a także bezproblemową instalacją. Urządzenie wyposażono w panel kontrolny LED, a także technologię zapobiegającą zacięciom papieru. Podajnik papieru o pojemności do 150 arkuszy pozwoli na długo zapomnieć o konieczności jego uzupełnienia. Urządzenie jest w stanie łączyć się z sieciami bezprzewodowymi, co znacząco ułatwia wykonywanie wydruków przez innych pracowników. Co więcej, HL-1222WE umożliwia obsługę zdalną przy użyciu urządzeń mobilnych poprzez aplikację iPrint&Scan.
Produkt | |
| Producent | Brother |
| Klasa produktu | Drukarka |
| Seria produktu | HL |
| Model produktu | HL-1222WE |
| EAN / GTIN-13 | 4977766760287 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 32 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | laserowa monochromatyczna |
| Maks. prędkość drukowania mono | 20 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 2400 x 600 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 10 sek |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), B5 (176 x 250 mm), Executive (184 x 267 mm), Folio (216 x 330 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Minimalna gramatura nośnika | 65 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 105 g/m2 |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 150 arkuszy, Taca odbiorcza - 50 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B, WiFi |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | AES, TKIP, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 4,60 kg |
| Wysokość (mm) | 189 |
| Szerokość (mm) | 340 |
| Głębokość (mm) | 238 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | DR-1090, TN-1090 |
| Obsługiwane platformy systemowe | Linux, Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012 , Windows Vista, Windows XP, Windows 11 |
| Wyposażenie | Toner startowy (o wydajności 1500 stron) |
| Dodatkowe informacje | 3-letnia gwarancja produktu wymaga rejestracji na stronie producenta. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Brother Industries Ltd; 15-1 Naeshiro-cho, Mizuho-ku, Nagoya, 467-8561, Japan |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Brother International (Nederland) B.V.; Zanderij 25, 1185 ZM Amstelveen, The Netherlands; +44 161 931 4820, [email protected] |