Dysk HDD Synology 4TB HAT3300-4T 3,5
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
99445
99445
1 305,00 zł
netto: 1 060,98 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 30,89 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Gold Partner Synology Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Synology HAT3300-4T
Produkt | |
| Producent | Synology |
| Seria produktu | Seria Plus |
| Model produktu | HAT3300-4T |
| EAN / GTIN-13 | 4711174725120 |
| Przeznaczenie | NAS |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 3,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 4000 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Szybkość transmisji interfejsu | 6 Gbit/s |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 70 °C |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |