Dysk HDD WD Red Plus 4000GB 3,5 WD40EFPX
Ostatnia cena
579.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
101382
101382
Ostatnia cena
579,00 zł
netto: 470,73 zł
Produkt niedostępny Dowiedz się więcej
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Western Digital WD40EFPX
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Red Plus |
| Model produktu | WD40EFPX |
| EAN / GTIN-13 | 718037899794 |
| Przeznaczenie | NAS |
| Typ dysku | HDD |
| Rozmiar dysku | 3,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 4000 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor pamięci | 256 MB |
| Pobór mocy (odczyt) | 4,7 W |
| Pobór mocy (zapis) | 4,7 W |
| Pobór mocy (spoczynek) | 3,1 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 70 °C |
| Tolerancja wstrząsów podczas pracy | 70 G |
| Tolerancja wstrząsów podczas przechowywania | 250 G |
Gwarancja | |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Parametry | |
| Waga produktu | 0,57 kg |
| Wysokość (mm) | 26 |
| Szerokość (mm) | 147 |
| Głębokość (mm) | 102 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |