Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej!
Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej! Sprawdź
close Kontakt

Dysk SSD Samsung 980 PRO 1000GB MZ-V8P1T0BW M.2 PCIe

Kod delkom: 67970
Producent: Samsung
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Bestseller
Dysk SSD Samsung 980 PRO 1000GB MZ-V8P1T0BWM.2 PCIe
Kod delkom:
67970
499,00 zł
netto: 405,69 zł
Pojemność dysku: 1000 GB
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 11,81 zł Oblicz ratę

Omówienie

Samsung 980 PRO

Odkryj Samsung 980 PRO

Nowy standard wśród SSD

Dysk SSD Samsung 980 PRO jest wszechstronnym nośnikiem danych, oferującym szybki ich transfer, dzięki zastosowanemu interfejsowi PCIe 4.0 . Jest przy tym wstecznie kompatybilny z standardem 3.0. Jego kontroler zoptymalizowano pod kątem szybkości działania. Z łatwością można go podłączać zarówno do komputerów stacjonarnych, jak i laptopów. Zaprojektowano tą pamięć specjalnie dla zapalonych graczy i profesjonalnych użytkowników. Sprawdzi się również w zastosowaniach domowych, ado tego jest energooszczędna oraz się nie nagrzewa.

Kompaktowy i energooszczędny

Szybszy interfejs

Dysk Samsung 980 PRO, dzięki zastosowanemu interfejsowi PCIe 4.0, uzyskuje dwukrotnie szybszy transfer danych niż w wcześniej stosowanym rozwiązaniu PCIe 3.0. Oferuje przy tym, wsteczną kompatybilność z tym standardem. Przekłada się to na niezwykłą wszechstronność jego zastosowań. Kontroler Elpis dla SSD zoptymalizowany został pod kątem szybkości działania i oferuje prędkość odczytu do 7000 MB/s. Oznacza to, że jest 2x szybszy od dysków SSD PCIe 3.0 oraz 12,7x niż dyski SSD SATA.

Samsung 980 PRO

Kompaktowy i energooszczędny

Samsung 980 PRO zbudowany jest w formacie M.2 2280. Można go z łatwością podłączać do komputerów stacjonarnych i laptopów. Zwiększona energooszczędność sprawdza się też przy tworzeniu wysokowydajnych zestawów komputerowych. Pamięć zaprojektowano specjalnie dla zapalonych graczy i profesjonalnych użytkowników. Oferuje dużą przepustowość i wysoką wydajność, potrzebną do najbardziej wymagających gier, programów graficznych i analiz danych.

Kompaktowy i energooszczędny2

Kontrola termiczna na miejscu

W Samsung 980 PRO zastosowano rozwiązania oferujące wydajną kontrolę termiczną, jak np. powłokę kontrolera z niklu. Pomaga ona zarządzać poziomem jego nagrzania. Dedykowana warstwa odprowadzająca ciepło zapewnia optymalizację termiczną chipów pamięci NAND. Specjalny algorytm monitoruje poziom temperatur, gwarantując trwałość oraz niezawodność podczas pracy. Technologia Dynamic Thermal Guard utrzymuje temperaturę na adekwatnym poziomie i zapobiega wahaniom wydajności dysku.

Kontrola termiczna na miejscu

Zoptymalizowany pod ekologię

Aplikacja Samsung Magician wspiera korzystających z Samsung 980 PRO w optymalnym zarządzaniu dyskiem. Narzędzia zawarte w oprogramowaniu pozwalają na uzyskanie maksymalnej wydajności dysku SSD. Wszystkie zastosowane w pamięci komponenty oraz oprogramowanie układowe wytwarzane są bezpośrednio przez firmę Samsung. Gwarantuje to najwyższą jakość pamięci. Organizacja Carbon Trust, zajmująca się doradztwem ds. zrównoważonego rozwoju, przeprowadziła pomiary śladu węglowego SSD. Otrzymał on od niej certyfikat oraz etykietę „Carbon Measured”, co potwierdza jego ekologiczność.

Zoptymalizowany pod ekologię

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Samsung
Seria produktu 980 PRO
Model produktu MZ-V8P1T0BW
Przeznaczenie Desktop, Gaming, Notebook
Typ dysku SSD
Rozmiar dysku 22 x 80 mm
Pojemność dysku podstawowego 1000 GB
Interfejs dysku M.2 (PCIe/NVMe Gen 4)
TBW 600 TB
Zakres temperatur podczas eksploatacji 0 - 70 °C
Prędkość odczytu Do 7000 MB/s
Prędkość zapisu Do 5000 MB/s
Czas trwania gwarancji 60 miesięcy
Dodatkowe informacje Szczegóły interfejsu: PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 1.3c

Opinie o produkcie

Opinia została dodana

Oceń produkt

Twoja ocena: