Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Seria produktu | 980 PRO |
| Model produktu | MZ-V8P500BW |
| EAN / GTIN-13 | 8806090295539 |
| Przeznaczenie | Desktop, Gaming, Notebook |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 22 x 80 mm |
| Pojemność dysku podstawowego | 500 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Prędkość odczytu | Do 6900 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 5000 MB/s |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |