Dysk SSD Samsung 980 PRO Heatsink 1000GB MZ-V8P1T0CW M.2 PCIe
Ostatnia cena
482.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
85566
85566
Ostatnia cena
482,00 zł
netto: 391,87 zł
Pojemność dysku: Brak
Produkt wycofany ze sprzedaży
Autoryzowany Partner Samsung Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Podzespoły komputerowe
Podzespoły komputeroweSpecyfikacja techniczna Samsung MZ-V8P1T0CW
Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Seria produktu | 980 PRO Heatsink |
| Model produktu | MZ-V8P1T0CW |
| EAN / GTIN-13 | 8806092837683 |
| Przeznaczenie | Desktop, Gaming, Notebook |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 22 x 80 mm |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Prędkość odczytu | Do 7000 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 5000 MB/s |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Waga produktu | 0,031 kg |
| Dodatkowe informacje | Wydajność dysku może się różnić w zależności od sprzętu i konfiguracji. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |