Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt

Dysk SSD Samsung 990 PRO Heatsink 1000GB MZ-V9P1T0CW M.2 PCIe

ID Produktu: 91916
Producent: Samsung
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Dysk SSD Samsung 990 PRO Heatsink 1000GB MZ-V9P1T0CW M.2 PCIe
ID Produktu:
91916
772,50 zł
netto: 628,05 zł
Pojemność dysku: 1000 GB
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 18,28 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Samsung 990 PRO Heatsink

Odkryj Samsung 990 PRO Heatsink

Maksymalna wydajność SSD

Dysk SSD Samsung 990 PRO Heatsink to szybkie i wydajne urządzenie o niskim zużycie energii oraz bardzo dobrym zarządzaniu wytwarzanym ciepłem. Świetnie sprawdzi się zarówno w grach, edycji wideo i animacji 3D, analizowaniu danych i w wielu innych zastosowaniach. Jego obudowa jest kompatybilna z konsolą PlayStation® 5, desktopami i laptopami zgodnymi ze standardem PCI-SIG® D8.

Inteligentne zarządzanie ciepłem

Niedościgniona szybkość

Dysk Samsung 990 PRO Heatsink wykorzystuje maksymalne możliwości PCIe® 4.0. Dzięki temu uzyskuje on długotrwałą i niedoścignioną wydajność. System zarządzania temperaturą zapewnia niezwykle niskie zużycie energii. Zachowywane są w ten sposób jednocześnie szybkość i wydajność, abyś to Ty zawsze miał pełną kontrolę nad grą.

Bez ograniczeń w pracy

Bez ograniczeń w pracy

Dysk Samsung 990 PRO Heatsink zapewnia znacznie szybsze działanie niż modele poprzedniej generacji. Szybkości odczytu/zapisu losowego są wyższe nawet o odpowiednio 40% i 55%, co oznacza wartości do 1400K/1550K IOPS. Prędkości zapisu/odczytu sekwencyjnego wynoszą z kolei do 7450/6900 MB/s i są bliskie maksymalnym limitom PCIe® 4.0. Ograniczenia w grach, edycji wideo i 3D, analizowaniu danych i wielu innych zastosowaniach podczas korzystania z tych dysków po prostu znikną. Poprawiona losowa wydajność umożliwia szybsze ładowanie danych. Daje to tym samym najwyższy poziom realizmu na konsoli PS5 oraz w grach DirectStorage PC.

Zoptymalizowany energetycznie2

Zoptymalizowany energetycznie

Dysk Samsung 990 PRO Heatsink zużywa mniej energii, uzyskując lepsze wyniki w tym aspekcie względem modelu 980 PRO. Jego wydajność na jeden wat jest o 50% lepsza w porównaniu z wspominanym poprzednikiem. Umożliwia to maksymalne wykorzystanie możliwości standardu PCIe® 4.0 i jednoczesną optymalizację wydajności energetycznej. Oprogramowanie Samsung Magician oferuje przyjazną dla użytkownika gamę narzędzi optymalizacyjnych. Pozwalają one na uzyskanie maksymalnej wydajności dysku SSD.

Zoptymalizowany energetycznie

Inteligentne zarządzanie ciepłem

Zastosowany w SSD Samsung 990 PRO Heatsink płaski radiator skutecznie odprowadza ciepło. Zapobiega to spadkom wydajności spowodowanym przegrzaniem i zapewnia stabilną kontrolę nad ilością wytwarzanego ciepła. Gwarantuje również minimalny poziom hałasu generowanego przez wentylatory w wymagających graficznie grach. Smukła obudowa dysku jest kompatybilna z konsolą PlayStation® 5, desktopami i laptopami zgodnymi ze standardem PCI-SIG® D8. W dodatku całe oprogramowanie układowe i wszystkie komponenty, produkowane są w fabrykach Samsung, co gwarantuje dyskowi najwyższą jakość.

Niedościgniona szybkość

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Samsung
Seria produktu 990 PRO Heatsink
Model produktu MZ-V9P1T0CW
Przeznaczenie Desktop, Gaming, Stacja robocza
Typ dysku SSD
Rozmiar dysku 22 x 80 mm
Pojemność dysku podstawowego 1000 GB
Interfejs dysku M.2 (PCIe/NVMe Gen 4)
Zakres temperatur podczas eksploatacji 0 - 70 °C
Prędkość odczytu Do 7450 MB/s
Prędkość zapisu Do 6900 MB/s
Czas trwania gwarancji 60 miesięcy
Waga produktu 0,028 kg