Sprawdź inne produkty w kategorii Podzespoły komputerowe
Podzespoły komputerowe Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Black |
| Model produktu | Black SN850 |
| Kod producenta (MPN) | WDS200T1XHE |
| EAN / GTIN-13 | 718037875965 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 22 x 80 mm |
| Pojemność dysku podstawowego | 2000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| TBW | 1200 TB |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -55 - 85 °C |
| Prędkość odczytu | do 7,000 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 5,100 MB/s |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Wysokość (mm) | 8,8 |
| Dodatkowe informacje | Szerokość dysku z uwzględnieniem zamontowanego heatsink-u wynosi 23,4 mm. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |