Dysk SSD WD Blue 4TB WDS400T3B0A 2,5
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
99080
99080
2 706,00 zł
netto: 2 200,00 zł
Pojemność dysku: 4000 GB
Produkt dostępny
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 64,04 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Western Digital WDS400T3B0A
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Blue |
| Model produktu | WDS400T3B0A |
| EAN / GTIN-13 | 718037899961 |
| Przeznaczenie | Desktop, Notebook |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 2,5 cala |
| Pojemność dysku podstawowego | 4000 GB |
| Interfejs dysku | SATA III |
| TBW | 600 TB |
| Pobór mocy (odczyt) | 3 W |
| Pobór mocy (zapis) | 3 W |
| Pobór mocy (spoczynek) | 0,007 W |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -55 - 85 °C |
| Prędkość odczytu | Do 560 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 520 MB/s |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Waga produktu | 0,035 kg |
| Wysokość (mm) | 100 |
| Szerokość (mm) | 70 |
| Głębokość (mm) | 7 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |