Dysk SSD WD Blue SN5000 4000GB WDS400T4B0E M.2 PCIe
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
189601
189601
2 208,00 zł
netto: 1 795,12 zł
Pojemność dysku: 4000 GB
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 52,26 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Diamond Partner WD Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Western Digital SN5000 WDS400T4B0E
Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Seria produktu | Blue |
| Model produktu | SN5000 |
| Kod producenta (MPN) | WDS400T4B0E |
| EAN / GTIN-13 | 718037898384 |
| Przeznaczenie | Desktop, Notebook |
| Typ dysku | SSD |
| Rozmiar dysku | 22 x 80 mm |
| Pojemność dysku podstawowego | 4000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur podczas przechowywania | -40 - 85 °C |
| Prędkość odczytu | 5500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5000 MB/s |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Waga produktu | 0,0057 kg |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |