Fortinet FortiGate 70G FG-70G-BDL-950-12 Unified Threat Protection (UTP) 1 rok
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
177446
177446
8 865,00 zł
netto: 7 207,32 zł
Długość trwania licencji: 1 rok
Na zamówienie 14 dni Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 209,81 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Fortinet Advocate Partner Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Fortinet FortiGate FG-70G FG-70G-BDL-950-12
Produkt | |
| Producent | Fortinet |
| Seria produktu | FortiGate 70G |
| Model produktu | FortiGate FG-70G |
| Kod producenta (MPN) | FG-70G-BDL-950-12 |
Funkcjonalność | |
| Klasa urządzenia | Next Generation Firewall |
| Firewall | Tak |
| IPSec VPN | Tak |
| IPS | Tak |
| Kontrola aplikacji | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Antywirus | Tak |
| Antyspam / Zabezpieczenie e-mail | Tak |
Wydajność | |
| Wydajność ochrony przed zagrożeniami | 1300 Mbps |
| IPsec VPN Tunnels | 200 (Gateway-to-Gateway) |
| Wydajność Firewalla | 10000 Mbps (1518 byte UDP), 10000 Mbps (512 byte UDP), 10000 Mbps (64 byte UDP) |
| Wydajność Next Generation Firewall | 1500 Mbps |
| Wydajność IPS | 2500 Mbps |
Parametry | |
| Porty Ethernet | 2 x 1 GbE WAN, 4 x 1 GbE LAN, 4 x 1 GbE PoE/+ |
| Porty USB | 1 |
| Obudowa | Desktop |
| Zasilanie wejściowe | 100 – 240V, 50 – 60 Hz |
| Parametry zasilacza | 12V/3A |
| Maksymalny pobór energii | 12,8 W |
Licencja | |
| Pakiet licencji w zestawie | Unified Threat Protection (UTP) |
| Długość trwania licencji | 1 rok |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 0,91 kg |
| Wysokość (mm) | 405 |
| Szerokość (mm) | 216 |
| Głębokość (mm) | 160 |