Fortinet FortiGate 80F POE FG-80F-POE-BDL-950-60 Unified Threat Protection (UTP) 5 lat
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
108888
108888
38 865,00 zł
netto: 31 597,56 zł
Licencja: Unified Threat Protection (UTP)
Długość trwania licencji: 5 lat
Na zamówienie 14 dni Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 919,81 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Fortinet Advocate Partner Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Fortinet FortiGate FG-80F-POE FG-80F-POE-BDL-950-60
Produkt | |
| Producent | Fortinet |
| Seria produktu | FortiGate 80F |
| Model produktu | FortiGate FG-80F-POE |
| Kod producenta (MPN) | FG-80F-POE-BDL-950-60 |
Funkcjonalność | |
| Klasa urządzenia | Next Generation Firewall |
| Firewall | Tak |
| IPSec VPN | Tak |
| Advanced Networking / Clustering | Tak |
| IPS | Tak |
| Kontrola aplikacji | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Antywirus | Tak |
| Antyspam / Zabezpieczenie e-mail | Tak |
Wydajność | |
| Wydajność ochrony przed zagrożeniami | 900 Mbps |
| Wydajność Firewalla | 7000 Mbps (64 byte UDP), 10000 Mbps (1518 byte UDP), 10000 Mbps (512 byte UDP) |
| Wydajność Next Generation Firewall | 1000 Mbps |
| Wydajność IPS | 1400 Mbps |
Parametry | |
| Porty Ethernet | 2 x 1 GbE WAN, 8 x 1 GbE LAN |
| Porty USB | 1 |
| Obudowa | Desktop (z możliwością montażu na ścianie), Desktop (z możliwością montażu w szafie rackowej) |
| Zasilanie wejściowe | 100 – 240V, 50 – 60 Hz |
| Maksymalny pobór energii | 118 W |
Licencja | |
| Pakiet licencji w zestawie | Unified Threat Protection (UTP) |
| Długość trwania licencji | 5 lat |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 1,40 kg |
| Wysokość (mm) | 60 |
| Szerokość (mm) | 216 |
| Głębokość (mm) | 178 |