Głośnik Dell Speakerphone SP3022 520-AAVQ
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
93083
93083
350,00 zł
netto: 284,55 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 8,28 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Dell Technologies Platinum Partner - Certyfikowani Inżynierowie Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Sposób podłączenia głośnika | USB, USB-C |
| Długość przewodu połączeniowego | 0,8 m |
| Zakres częstotliwości głośnika | 90 Hz - 20 kHz |
| Typ wbudowanego mikrofonu | mikrofon wielokierunkowy |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 120 Hz - 7 kHz |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |