Klawiatura Dell Alienware Tenkeyless AW420K 545-BBDY
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
96541
96541
476,00 zł
netto: 386,99 zł
Produkt dostępny
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 11,27 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Dell Technologies Platinum Partner - Certyfikowani Inżynierowie Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Dell Alienware Tenkeyless AW420K 545-BBDY
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Seria produktu | Alienware |
| Model produktu | Alienware Tenkeyless AW420K |
| Kod producenta (MPN) | 545-BBDY |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Typ klawiatury | mechaniczna |
| Rozmiar klawiatury | 87% (TKL) |
| Wykorzystywana łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Długość przewodu klawiatury | 2,0 m |
| Rodzaj przełączników | CHERRY MX Red |
| Materiał wykonania przycisków | PBT |
| Rodzaj przycisków | czarne |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - oddzielne podświetlanie RGB każdego klawisza |
| Technologie oraz funkcjonalności | N-Key Rollover, Anti-ghosting |
Dodatkowe informacje | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość (mm) | 56 |
| Szerokość (mm) | 367 |
| Głębokość (mm) | 148 |
| Dodatkowe informacje | W zestawie kabel USB-C - USB-A (2m). |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |