Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery Produkt | |
| Producent | Apple |
| Rodzina produktu | iMac |
| Model produktu | iMac 21,5 |
| Kod producenta (MPN) | MMQA2ZE/A |
| EAN / GTIN-13 | 190198420190 |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 21,5'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | dwa |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,3 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,6 GHz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2133 MHz |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | HDD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Plus Graphics 640 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 4.2 |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 3 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | macOS |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Serwis w autoryzowanym punkcie |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 5,70 kg |
| Wysokość (mm) | 450 |
| Szerokość (mm) | 528 |
| Głębokość (mm) | 175 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie | Bezprzewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Apple Inc.; One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, U.S.A. |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Apple Distribution International; Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, IE; https://support.apple.com/contact |