Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery Produkt | |
| Producent | Apple |
| Rodzina produktu | iMac |
| Model produktu | iMac 27 |
| Kod producenta (MPN) | MXWU2ZE/A |
| EAN / GTIN-13 | 190199608344 |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Rozdzielczość matrycy | 5120 x 2880 |
| Jasność matrycy | 500 nit |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,1 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,5 GHz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 4 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 2 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2666 MHz |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
Karta graficzna | |
| Producent karty dedykowanej | AMD |
| Model karty dedykowanej | Radeon Pro 5300M |
| Pamięć karty dedykowanej | 4 GB |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 3 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 2,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | macOS |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Serwis w autoryzowanym punkcie |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 8,90 kg |
| Wysokość (mm) | 516 |
| Szerokość (mm) | 650 |
| Głębokość (mm) | 203 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie | Bezprzewodowa |
| Dodatkowe informacje | Klawiatura Magic Keyboard Mysz Magic Mouse 2 Kabel zasilania Przewód ze złącza Lightning na USB |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Apple Inc.; One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, U.S.A. |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Apple Distribution International; Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, IE; https://support.apple.com/contact |