Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | IdeaCentre |
| Model produktu | IdeaCentre AIO 24ILL11 |
| Kod producenta (MPN) | F0JW001XPB |
| EAN / GTIN-13 | 0199275582738 |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 300 nit |
| Kontrast | 1300:1 |
| Pokrycie palety barw | 99% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 100 Hz |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 5 |
| Model procesora | Core™ Ultra 5 226V |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery (Low Power Efficient) |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,5 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,5 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Częstotliwość pamięci RAM | 8533 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Arc™ Graphics 130V |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4, 1 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (boczny panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 3 W |
| Kamera | 5,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Zabezpieczenia | |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Sprawność zasilacza | 89 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | GREENGUARD®, RoHS compliant, ErP Lot 3/7 |
| Kolor obudowy | Szary |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 7,10 kg |
| Wysokość (mm) | 472 |
| Szerokość (mm) | 612 |
| Głębokość (mm) | 192 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie | Bezprzewodowa |
| Dodatkowe informacje | Jeden z portów HDMI jest wyjściem sygnału. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |