Komputer AiO Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 12SB005DPB Core 5 210H 27" FHD 16GB 512SSD Int W11Pro
181230
Skonfiguruj swoje urządzenie Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 12SB005DPB
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 12SB005DPB
Odkryj ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5
Wszystko w jednym
ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 to komputer typu All-in-One, który łączy elegancki design z solidną wydajnością. Dzięki procesorom Intel® Core™ 13. generacji lub Core serii 200 urządzenie radzi sobie z wymagającymi zadaniami. W zakresie od pracy biurowej po tworzenie treści i analizę danych. Obsługa pamięci DDR5 zapewnia płynność działania nawet przy intensywnym multitaskingu, a zintegrowana grafika Intel UHD pozwala na komfortową pracę z aplikacjami wizualnymi.
Obraz, który angażuje
Komunikacja na poziomie premium
Łączność i ergonomia
Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój
Obraz, który angażuje
27-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD (1920 × 1080) oferuje szerokie kąty widzenia, 99% pokrycia palety sRGB oraz jasność 300 nitów. Opcjonalna wersja z obsługą dotyku i technologią niskiego poziomu niebieskiego światła zapewnia komfort pracy nawet podczas długich sesji. To idealne rozwiązanie dla grafików, architektów i wszystkich, którzy potrzebują dużej, precyzyjnej przestrzeni roboczej.
Komunikacja na poziomie premium
System audio oparty na technologii HARMAN, z dwoma głośnikami o mocy 3W każdy oraz podwójnym mikrofonem, zapewnia czysty i przestrzenny dźwięk. Kamera 5 MP z opcjonalnym czujnikiem IR umożliwia bezpieczne logowanie przez Windows Hello i gwarantuje wysoką jakość obrazu podczas wideokonferencji. To idealne narzędzie dla zespołów sprzedażowych, konsultantów i specjalistów obsługi klienta.
Łączność i ergonomia
ThinkCentre neo 50a oferuje szeroki zestaw portów: USB-C, USB-A (w tym 10Gbps), HDMI-in i HDMI-out, Ethernet oraz złącze słuchawkowe. Obsługa Wi-Fi 6 oraz Bluetooth 5.2/5.3 zapewnia szybkie i stabilne połączenia bezprzewodowe. Dzięki kompaktowej konstrukcji i możliwości montażu, urządzenie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w przestrzeniach typu open space.
Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój
Urządzenie wyposażono w firmware TPM 2.0, gniazdo Kensington oraz certyfikaty TÜV Rheinland (Low Blue Light, Flicker Free, Ultra Low Noise). ThinkCentre neo 50a spełnia normy GREENGUARD. Obudowa i opakowania zawierają materiały z recyklingu, w tym tworzywa z odzysku oceanicznego, co czyni go wyborem odpowiedzialnym ekologicznie.
Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 12SB005DPB
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkCentre |
| Seria produktu | ThinkCentre neo 50a |
| Model produktu | ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 |
| Kod producenta (MPN) | 12SB005DPB |
| EAN / GTIN-13 | 198156916235 |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Biznes |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 300 nit |
| Kontrast | 1300:1 |
| Pokrycie palety barw | 99% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 100 Hz |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ 5 |
| Model procesora | Core™ 5 210H |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,6 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4, 1 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (boczny panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 3 W |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 135 W |
| Sprawność zasilacza | 90 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold, GREENGUARD®, REACH, RoHS, WEEE, ErP Lot 3/7 |
| Kolor obudowy | Szary |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 7,10 kg |
| Wysokość (mm) | 473 |
| Szerokość (mm) | 612 |
| Głębokość (mm) | 192 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie | Bezprzewodowa |
| Dodatkowe informacje | Jeden z portów HDMI jest wyjściem sygnału. Postawa monitora wyposażona jest w ładowarkę bezprzewodową o mocy 15W. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |