Produkt |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | Yoga |
| Seria produktu | Yoga AIO |
| Model produktu | Yoga AIO 7 27ACH6 |
| Kod producenta (MPN) | F0G7003GPB |
| EAN / GTIN-13 | 196119318980 |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Matryca |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 350 nit |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
Procesor |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 5 |
| Model procesora | Ryzen™ 5 5600H |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,3 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
Pamięć RAM |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe 2242) |
| Wolne sloty | 1x 2,5" |
Karta graficzna |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.0 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (boczny panel), 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (boczny panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 5 W |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR przód |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie |
| Moc zasilacza | 150 W |
| Sprawność zasilacza | 89 % |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, ErP Lot 3, ErP Lot 7, RoHS compliant |
| Kolor obudowy | Biały, Szary |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 12,00 kg |
| Wysokość (mm) | 460 |
| Szerokość (mm) | 614 |
| Głębokość (mm) | 108 |
Uwagi |
| Klawiatura w zestawie | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie | Bezprzewodowa |
| Dodatkowe informacje | Port HDMI jest wyjściem sygnału. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |