Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery Produkt | |
| Producent | MSI |
| Rodzina produktu | Modern |
| Seria produktu | Modern AM241P |
| Model produktu | Modern AM241P 11M-082EU |
| Kod producenta (MPN) | 11M-082EU |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Biznes |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,8'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1135G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,4 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
| Wolne sloty | 1x 2,5" |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 2 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 2 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 3 W |
| Kamera | 2,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 120 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 6,20 kg |
| Wysokość (mm) | 541 |
| Szerokość (mm) | 535 |
| Głębokość (mm) | 195 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |