Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery
Komputer stacjonarny Lenovo V50t jest doskonałym rozwiązaniem dla pracowników biurowych i twórców graficznych, którzy stawiają na wydajność i komfort pracy. Jego serce stanowią procesory Intel 10 generacji, które zapewniają moc i wydajność potrzebną do wytężonej pracy. W połączeniu z pamięcią DDR4, o maksymalnej częstotliwości 2666 MHz, zapewniają ultraszybki czas reakcji na podejmowane czynności. Dzięki temu wielozadaniowość w pracy nie wymaga wysiłku.
Kilka gniazd USB zostało umieszczonych na przodzie komputera dla większej wygody użytkownika oraz szybszego dostępu do nich. Przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami jest łatwe i komfortowe, dzięki prędkości transferu do 5 Gb/s.
Bezpieczeństwo przechowywanych danych zapewnia system wykorzystujący technologie TPM (Trusted Platform Module). Umożliwia on korzystanie z zaawansowanych funkcji zabezpieczeń, jak np. Szyfrowanie dysków w przypadku systemów Windows. Komputer z takim modułem jest lepiej chroniony przed atakami.
Model V50t podsiada preinstalowane oprogramowanie Lenovo Vantage. To nieskomplikowana w obsłudze aplikacja, która skupia w sobie wszystko, co dotyczy obsługi twojego komputera Lenovo. Można dzięki niej wykonać wszystkie niezbędne czynności serwisowe, nie dysponując żadną techniczną wiedzą. Program zasugeruje, na co i kiedy najlepiej zwrócić uwagę. Odpowiednio zadbany sprzęt to długi czas użytkowania i stale wysoki poziom wydajności.
Komputery stacjonarne Lenovo z serii V zmniejszają zużycie energii. Spełniają surowe wytyczne dotyczące ochrony środowiska, bez uszczerbku dla ich wydajności i funkcji.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie udostępniane na kwalifikujących się urządzeniach. Proces ten rozpoczął się pod koniec 2021 r. i będzie kontynuowany w 2022 r. Harmonogram zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 może wymagać zmiany ustawień systemu BIOS i aktywacji Secure Boot oraz funkcji TPM. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji producenta Twojego urządzenia oraz na stronie: https://support.microsoft.com
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | V |
| Seria produktu | V50 |
| Model produktu | V50t 13IMB |
| Kod producenta (MPN) | 11ED003JPB |
| EAN / GTIN-13 | 195477201132 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-10400 |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,9 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,3 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2666 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR4 nonECC |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe 2242) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 630 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 4.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| Display Port | 1 szt |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 4 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt (przedni panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | 1 szt (przedni panel) , Combo |
| Wyjście liniowe audio | 1 szt |
Multimedia | |
| Napęd optyczny | Nagrywarka DVD |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Sloty / Złącza | |
| Ilość slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość slotów PCI-E x1 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x1 | 1 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Sprawność zasilacza | 85 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny, Szary |
| Waga produktu | 4,80 kg |
| Wysokość (mm) | 340 |
| Szerokość (mm) | 145 |
| Głębokość (mm) | 278 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
| Dodatkowe informacje | *Aktualizacja do systemu Windows 11 będzie dostępna na kwalifikujących się urządzeniach na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec). |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |