Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | IdeaCentre |
| Seria produktu | IdeaCentre 500 |
| Model produktu | IdeaCentre 510-15ICK |
| Kod producenta (MPN) | 90LU004YPB |
| EAN / GTIN-13 | 194632891331 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-9400 |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,9 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,1 GHz |
| Pamięć cache procesora | 9 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2666 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR4 nonECC |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 630 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 4.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 4 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | 1 szt (przedni panel) , Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
Sloty / Złącza | |
| Ilość slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x8 | 0 szt |
| Ilość slotów PCI-E x4 | 0 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x4 | 0 szt |
| Ilość slotów PCI-E x1 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x1 | 1 szt |
Wnęki / Kieszenie | |
| Ilość wolnych wew. kieszeni 3,5 | 0 szt |
| Ilość wolnych zew. kieszeni 3,5 | 0 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 210 W |
| Sprawność zasilacza | 85 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny, Srebrny |
| Waga produktu | 5,80 kg |
| Wysokość (mm) | 366 |
| Szerokość (mm) | 145 |
| Głębokość (mm) | 285 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |