Komputer Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 SFF 13DK0036PB i7-13620H 16GB 512SSD Int W11Pro
0/5
ID Produktu: 190008
Producent: Lenovo
Gwarancja: 36 miesięcy on-site
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Nowość
Komputer Lenovo ThinkCentre Neo 30s Gen 5 SFF
ID Produktu:
190008
Na zamówienie Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Promocje
Każdy komputer potrzebuje Microsoft Office
dowiedz się więcej
1
Dodaj urządzenie z systemem operacyjnym Windows 11 Pro do koszyka
Skopiuj kod promocyjny na:
  • Microsoft 365 Business Standard -> M365BS
  • Microsoft Office Home & Business 2024 -> OFFICE2024
    Zwiń
    Omówienie Lenovo ThinkCentre Neo 30s Gen 5 13DK0036PB
    Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5
    Odkryj ThinkCentre neo 30s Gen 5
    Wydajność gotowa na wyzwania
    Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 2
    Bezpieczeństwo i niezawodność
    Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 4
    Łączność i ergonomia pracy
    Neo 30s Gen 5 zapewnia szeroki zestaw portów, w tym USB-C z funkcją ładowania 15W, HDMI 2.1, DisplayPort, VGA, Ethernet oraz złącza audio. Obsługa Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2 umożliwia szybkie i stabilne połączenia bezprzewodowe. Urządzenie można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb stanowiska pracy. Wszystko dzięki wsparciu dla montażu Tiny PC oraz opcjonalnym akcesoriom. Takim jak kamera FHD z rozpoznawaniem twarzy czy bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy.
    Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 3
    Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkCentre Neo 30s Gen 5 13DK0036PB
    Produkt
    Producent Lenovo
    Rodzina produktu ThinkCentre
    Seria produktu ThinkCentre Neo 30s
    Model produktu ThinkCentre Neo 30s Gen 5
    Kod producenta (MPN) 13DK0036PB
    EAN / GTIN-13 0198156345783
    Klasa produktu Komputer stacjonarny
    Przeznaczenie Biznes
    Procesor
    Producent procesora Intel®
    Rodzina procesora Core™ i7
    Model procesora Core™ i7-13620H
    Liczba rdzeni procesora dziesięć
    Liczba rdzeni performance sześć
    Liczba rdzeni efficient cztery
    Maksymalne taktowanie rdzeni performance 4,9 GHz
    Maksymalne taktowanie rdzeni efficient 3,6 GHz
    Pamięć cache procesora 24 MB
    Pamięć RAM
    Zainstalowana pojemność pamięci RAM 16 GB
    Ilość slotów pamięci RAM 2
    Ilość wolnych slotów pamięci RAM 1
    Możliwość rozbudowy pamięci RAM do 64 GB
    Częstotliwość pamięci RAM 5200 MHz
    Technologia wykonania pamięci RAM SODIMM DDR5
    Dysk
    Ilość zainstalowanych dysków 1 szt
    Typ dysku SSD
    Pojemność dysku podstawowego 512 GB
    Interfejs dysku M.2 (PCIe/NVMe Gen 4)
    Wolne sloty 1x M.2 (PCIe Gen 4)
    Karta graficzna
    Producent karty zintegrowanej Intel
    Model karty zintegrowanej UHD Graphics
    Model karty dedykowanej Brak
    Komunikacja
    Karta sieciowa przewodowa 10/100/1000 Mbps
    Typ bezprzewodowej karty sieciowej WiFi 6 (802.11 ax)
    Bluetooth 5.2
    Interfejsy WE/WY
    HDMI 1 szt - HDMI 2.1 TMDS
    VGA (RGB) 1 szt
    USB 2.0 (480 Mbps) 2 szt (tylny panel)
    USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 2 szt (przedni panel), 2 szt (tylny panel)
    USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) 1 szt (przedni panel)
    RJ-45 [LAN] 1 szt
    Wyjście słuchawkowe Combo
    Wejście mikrofonu 1 szt (przedni panel) , Combo
    Wyjście liniowe audio 1 szt
    Multimedia
    Karta dźwiękowa HD Audio
    Sloty / Złącza
    Ilość slotów PCI-E x16 1 szt
    Ilość wolnych slotów PCI-E x16 1 szt
    Ilość slotów PCI-E x1 1 szt
    Ilość wolnych slotów PCI-E x1 1 szt
    System operacyjny
    Wersja systemu operacyjnego Windows 11 Pro
    Architektura systemu 64 bit
    Wersja językowa systemu operacyjnego polska
    Zabezpieczenia
    Gniazdo linki zabezpieczającej Tak
    Szyfrowanie TPM Tak
    Zasilanie
    Moc zasilacza 180 W
    Sprawność zasilacza 85 %