Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
ThinkCentre neo 55q Gen 6 korzysta z procesorów AMD Ryzen™ serii 200 oraz Ryzen™ AI serii 300. Które zapewniają stabilną pracę w codziennych zadaniach biurowych. Zintegrowana technologia Ryzen™ AI (w wybranych konfiguracjach) przyspiesza operacje związane z analizą danych i automatyzacją procesów, ułatwiając pracę w wymagających projektach. Kompaktowa obudowa Tiny 1L zajmuje bardzo mało miejsca, zachowując pełną funkcjonalność i wysoką kulturę pracy.
Elastyczna przestrzeń robocza z obsługą wielu monitorów
Nowoczesne technologie pamięci i szybka praca z danymi
Łączność biznesowa i bezpieczna praca
Projekt zgodny ze standardami środowiskowymi
Model obsługuje do trzech monitorów, co pozwala wygodnie organizować aplikacje, dokumenty i komunikatory. ThinkCentre neo 55q oferuje zestaw portów, takich jak HDMI, DisplayPort, USBA oraz USBC, co ułatwia podłączanie urządzeń peryferyjnych. Punchout port umożliwia dodanie opcjonalnych złączy, takich jak VGA, dodatkowe DP/HDMI, serial lub nawet Ethernet 2.5 GbE, pozwalając dopasować komputer do konkretnych scenariuszy pracy.
Model wykorzystuje pamięć DDR5, która zapewnia wysoką responsywność i stabilność w wielozadaniowej pracy. Nośniki danych SSD M.2 umożliwiają szybki dostęp do firmowych plików i aplikacji. Trzy sloty M.2 dają elastyczność rozbudowy — dwa przeznaczone na pamięć masową i jeden na moduł WiFi. To sprawia, że komputer łatwo dostosować do potrzeb zespołów pracujących z dużą liczbą dokumentów i projektów.
ThinkCentre neo 55q zapewnia przewodowe połączenie Ethernet oraz moduły WiFi 6 lub WiFi 7 i Bluetooth w zależności od modelu. Urządzenie wyposażono w firmowe zabezpieczenia, takie jak Discrete TPM 2.0, Kensington Lock, blokadę Smart USB oraz czujnik naruszenia obudowy. Opcjonalnie dostępny jest także czytnik linii papilarnych, który zwiększa bezpieczeństwo logowania i dostępu do danych.
Obudowa neo 55q wykonana jest z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym 90% plastiku PIC oraz 30% tworzywa OBP w opakowaniu. Model spełnia normy ENERGY STAR 9.0, EPEAT Gold, RoHS, GREENGUARD, co potwierdza jego energooszczędność i niski wpływ na środowisko. Kompaktowy format Tiny ułatwia organizację przestrzeni biurowej, a cicha praca poprawia komfort użytkowania przez cały dzień.
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkCentre |
| Seria produktu | ThinkCentre neo 55q |
| Model produktu | ThinkCentre neo 55q Gen 6 |
| Kod producenta (MPN) | 13GN000RPB |
| EAN / GTIN-13 | 0199272649670 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 5 |
| Model procesora | Ryzen™ 5 220 |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,2 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,9 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 740M |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4a |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 3 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (przedni panel), 1 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Sprawność zasilacza | 89 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold, GREENGUARD®, REACH, RoHS, WEEE, ErP Lot 3/7 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,89 kg |
| Wysokość (mm) | 179 |
| Szerokość (mm) | 37 |
| Głębokość (mm) | 183 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |