Produkt |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkCentre |
| Seria produktu | ThinkCentre X |
| Model produktu | ThinkCentre X Tower |
| Kod producenta (MPN) | 13LF0000PB |
| EAN / GTIN-13 | 0199275268779 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 9 |
| Model procesora | Core™ Ultra 9 285 |
| Liczba rdzeni procesora | dwadzieścia cztery |
| Liczba rdzeni performance | osiem |
| Liczba rdzeni efficient | szesnaście |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 5,6 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 4,6 Ghz |
| Pamięć cache procesora | 40 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Pamięć RAM |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 64 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 4 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 256 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR5 nonECC |
Dysk |
| Ilość zainstalowanych dysków | 2 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 2000 GB |
| Typ zainstalowanego drugiego dysku | SSD |
| Pojemność drugiego dysku | 2000 GB |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 5060 Ti |
| Pamięć karty dedykowanej | 16 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR7 |
Komunikacja |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
Interfejsy WE/WY |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1b FRL |
| Display Port | 3 szt - DP 2.1b |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 6 szt |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 2x2 typ C (20 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 1 szt - Thunderbolt 4 |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | 1 szt (tylny panel) , Combo |
| Wejście liniowe audio | 1 szt |
| Wyjście liniowe audio | 1 szt |
Multimedia |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Sloty / Złącza |
| Ilość slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x16 | 0 szt |
| Ilość slotów PCI-E x4 | 2 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x4 | 2 szt |
Wnęki / Kieszenie |
| Ilość wolnych wew. kieszeni 3,5 | 2 szt |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Zabezpieczenia |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne |
| Typ obudowy | Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 20,70 kg |
| Wysokość (mm) | 359 |
| Szerokość (mm) | 220 |
| Głębokość (mm) | 420 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |