W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Windows 365 Link to kompaktowe, energooszczędne i zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie urządzenie klienckie. Zapewnia ono natychmiastowy dostęp do Windows 365 Cloud PC. Dzięki integracji z Microsoft Intune oraz Microsoft Entra ID, organizacje otrzymują w pełni zarządzalne, odporne na zagrożenia środowisko pracy. Natomiast użytkownicy zyskują wydajne, płynne doświadczenie niewymagające lokalnych danych ani instalacji. Jest to idealne rozwiązanie dla zespołów pracujących w trybie hybrydowym, środowisk o wysokich wymaganiach bezpieczeństwa i przestrzeni współdzielonych.
Szybkie i wygodne łączenie
Wydajność i prostota użytkowania
Wbudowane bezpieczeństwo
Zrównoważony rozwój
Windows 365 Link oferuje szybkie łączenie z usługą Windows 365, obsługę monitorów do 4K, szeroką gamę portów oraz wsparcie dla licznych peryferiów przewodowych i bezprzewodowych. Jednocześnie wyróżnia się dbałością o środowisko – od konstrukcji z materiałów pochodzących z recyklingu, po wysoką efektywność energetyczną potwierdzoną certyfikacją ENERGY STAR.
Windows 365 Link zapewnia płynną, responsywną pracę dzięki bezpośredniemu połączeniu z Windows 365 Cloud PC. Procesor Intel N250, 8 GB pamięci LPDDR5 oraz szybka łączność WiFi 6E i Bluetooth 5.3 tworzą solidną bazę do codziennych zadań biurowych i specjalistycznych. Gotowy zestaw portów – m.in. HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4a, USB-C z DP Alt Mode oraz Ethernet 1 Gb/s – zapewnia szeroką kompatybilność. Umożliwia obsługę nawet dwóch monitorów 4K oraz wielu urządzeń wejścia i akcesoriów. Urządzenie nie przechowuje danych lokalnie, co ułatwia wdrożenia wszędzie tam, gdzie liczy się szybki dostęp, rotacja użytkowników i najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Windows 365 Link jest „secure by design” – zapewnia brak lokalnych danych, brak lokalnych administratorów oraz uwierzytelnianie bezhasłowe oparte na Microsoft Entra ID. Obsługuje TPM 2.0, Secure Boot, VBS, HVCI, BitLocker oraz rygorystyczne polityki Application Control. Znacząco redukuje to powierzchnię ataku. Domyślnie aktywne są również polityki Microsoft Defender i telemetryczne czujniki EDR, zapewniając zgodność ze standardami bezpieczeństwa klasy korporacyjnej.
Urządzenie wyróżnia się także dbałością o środowisko. Minimum 63% materiałów z recyklingu, obudowy i płyta główna wykonane z przetworzonego aluminium oraz miedzi, a opakowanie w 100% papierowe z min. 76% materiałów wtórnych. Windows 365 Link zużywa nawet 52% mniej energii niż wymagają aktualne standardy ENERGY STAR. Natomiast dostępność części zamiennych i sześć lat wsparcia serwisowego wydłużają jego cykl życia.
Produkt | |
| Producent | Microsoft |
| Model produktu | Windows 365 Link |
| Kod producenta (MPN) | EP2-71383 |
| EAN / GTIN-13 | 0196388815319 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Model procesora | N250 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,8 GHz |
| Pamięć cache procesora | 6 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | Flash |
| Pojemność dysku podstawowego | 64 GB |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.0b |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4a |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows CPC |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 65 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,418 kg |
| Wysokość (mm) | 30 |
| Szerokość (mm) | 120 |
| Głębokość (mm) | 120 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Microsoft Corporation; 1 Microsoft Way Redmond, WA 98052, U.S.A.; +1 (425) 882-8080 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Microsoft Ireland Operations Ltd, Ireland Dublin D18 P521, One Microsoft Place, South County Business Park Leopardstown, Dublin 18, [email protected] |