Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery Produkt | |
| Producent | MSI |
| Rodzina produktu | Cubi |
| Seria produktu | Cubi 5 |
| Model produktu | Cubi 5 12M |
| Kod producenta (MPN) | 12M-050XEU |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1235U |
| Liczba rdzeni procesora | dziesięć |
| Liczba rdzeni performance | dwa |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,4 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,3 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.0b |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4 |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 2 szt (przedni panel), 2 szt (tylny panel) |
| Thunderbolt | 1 szt - Thunderbolt 4 |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Zabezpieczenia | |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 65 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 1,40 kg |
| Wysokość (mm) | 54 |
| Szerokość (mm) | 124 |
| Głębokość (mm) | 124 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Porty DisplayPort i HDMI są wyjściem sygnału. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |