Produkt |
| Producent | MSI |
| Model produktu | PRO DP130 SFF |
| Kod producenta (MPN) | 11SA-225FR |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-11700 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,5 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,9 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
Pamięć RAM |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR4 nonECC |
Dysk |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 750 |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce GTX 1650 |
| Pamięć karty dedykowanej | 4 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR6 |
Komunikacja |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.2 |
Interfejsy WE/WY |
| HDMI | 1 szt |
| Display Port | 1 szt |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt (przedni panel), 4 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (przedni panel), 2 szt (tylny panel) |
| Wejście PS/ 2 klawiatura | Combo |
| Wejście PS/ 2 mysz | Combo |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
| Wejście mikrofonu | Minijack |
Multimedia |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
Zasilanie |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Sprawność zasilacza | 80 PLUS |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne |
| Typ obudowy | SFF [small form factor-micro tower] |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 5,40 kg |
| Wysokość (mm) | 430 |
| Szerokość (mm) | 340 |
| Głębokość (mm) | 97 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |