W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Lenovo Yoga 7 2w1 wykorzystuje procesory AMD Ryzen AI serii 300, które dzięki mocy 50 TOPS NPU synchronizują pracę CPU, iGPU oraz NPU. Algorytmy sztucznej inteligencji dynamicznie dostosowują zasoby obliczeniowe, zapewniając płynność działania bez opóźnień. Niezależnie od rodzaju zadania – od szkicowania po projektowanie – urządzenie utrzymuje wysoki poziom wydajności, zachowując jednocześnie cichą pracę i długą żywotność baterii.
Technologia Lenovo AI Core precyzyjnie dostraja współpracę między CPU, NPU, iGPU oraz pamięcią RAM. Efektem jest maksymalna wydajność przy zachowaniu niskiej temperatury pracy i oszczędności energii, nawet podczas intensywnego użytkowania.
Yoga 7 2w1 oferuje długi czas pracy na baterii, umożliwiając swobodne korzystanie z urządzenia bez potrzeby częstego ładowania. Technologia Rapid Charge Express pozwala na szybkie uzupełnienie energii – do 3 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania.
Obudowa 360° umożliwia korzystanie z urządzenia w różnych trybach – jako tablet, laptop czy w ustawieniu namiotowym. Lekka i wytrzymała konstrukcja sprawdza się zarówno w podróży, jak i w codziennej pracy kreatywnej.
Rysik Yoga Pen zapewnia naturalne i dokładne odwzorowanie ruchów dzięki wykrywaniu nachylenia oraz zróżnicowanych poziomów nacisku. Funkcja Smart Note uruchamiana po zbliżeniu rysika do ekranu umożliwia szybkie notowanie, a magnetyczne dokowanie pozwala na wygodne przechowywanie.
Matryca PureSight OLED odwzorowuje każdy piksel z wyjątkową precyzją. Szczytowa jasność na poziomie 1100 nitów gwarantuje wyrazistość obrazu niezależnie od warunków oświetleniowych. Doskonała jakość kolorów sprawia, że ekran spełnia wymagania zarówno przy pracy z treściami HDR, jak i przy projektach graficznych.
Cztery głośniki o mocy 2W, rozmieszczone strategicznie w obudowie, oferują pełne spektrum audio. Technologia Dolby Atmos zapewnia głębię i szczegółowość dźwięku, niezależnie od rodzaju odtwarzanych treści.
Klawiatura Yoga z wklęsłym profilem klawiszy (0,3 mm) i komfortowym skokiem (1,5 mm) zapewnia wygodę pisania. Powłoka ochronna zwiększa odporność na zabrudzenia i wilgoć, utrzymując estetykę i funkcjonalność przez długi czas.
Oprogramowanie Lenovo AI Now oferuje inteligentne funkcje zwiększające produktywność. Treści i dane są przetwarzane lokalnie, z zachowaniem pełnej prywatności i bezpieczeństwa.
Windows Studio Effects pozwala na poprawę oświetlenia, zmianę tła, rozmycie obrazu oraz automatyczne kadrowanie. Wszystko po to, by prezentacja wizualna była zawsze na najwyższym poziomie.
Dzięki komputerom napędzanym procesorami z AMD Ryzen™ AI, użytkownicy posiadają klucz do odblokowania wielu magicznych doświadczeń. Ta jednostka NPU odblokowuje zupełnie nowy poziom wydajności pracy, współpracy i innowacji. Wpłynie ona w ten sposób pozytywnie na wiele aspektów codziennego życia. Programiści skorzystają z sztucznej inteligencji dla szybszego tworzenia kodu i rozwiązywania napotkanych problemów. Twórcy dostarczą bardziej pomysłowe i angażujące treści. Właściciele firm będą mogli usprawnić je dzięki narzędziom do optymalizacji przepływu pracy. To jedynie kilka potencjalnych przykładów wykorzystania sztucznej inteligencji.
Funkcje Windows Studio Effects, opierające się na sztucznej inteligencji, pozwolą na cieszenie się ulepszonymi efektami wizualnymi. Podobne rozwiązania mogą również służyć wzmocnieniu stopnia ochrony prywatnych danych użytkowników komputerów. SI pozytywnie wpłynie na takie czynności jak automatyczne obracanie/przybliżanie obrazu w trakcie wideokonferencji lub aplikowanie wysokiej jakości rozmyć tła. AMD Ryzen™ AI oferuje rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą przygotować się na aplikacje i obciążenia związane ze sztuczną inteligencją. Dotyczy to zarówno obecnie dostępnych, jak i potencjalnie nadchodzących zastosowań.
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | Yoga |
| Seria produktu | Yoga 7 |
| Model produktu | Yoga 7 2-in-1 16AKP10 |
| Kod producenta (MPN) | 83JU000SPB |
| EAN / GTIN-13 | 198157095977 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ AI 7 |
| Model procesora | Ryzen™ AI 7 350 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,0 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,0 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
| Wbudowane NPU | AMD Ryzen™ AI |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 16'' |
| Standard matrycy | 2,8K |
| Rozdzielczość matrycy | 2880 x 1800 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Technologia ekranu | OLED |
| Jasność matrycy | 1100 nit |
| Kontrast | 100000:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
| Obsługiwany standard HDR | HDR True Black 1000 |
| Obsługiwane technologie | Dolby® Vision™ |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 7500 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4 2242) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 860M |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 2 szt (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 70 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | Carbon Neutral Certified, ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, MIL-STD-810H, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Kolor obudowy | Seashell |
| Kolor pokrywy | Seashell |
| Kolor klawiatury | Seashell |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,80 kg |
| Wysokość (mm) | 16 |
| Szerokość (mm) | 361 |
| Głębokość (mm) | 257 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Lenovo® Yoga® Pen |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |