Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Lenovo Legion Slim 7 16IAH7 to cieszący się dużym uznaniem sprzęt gamingowy, którego cecha szczególna to zwiększona mobilność. Wykorzystanie aluminium do stworzenia obudowy laptopa zmniejszyło jego wagę, ale też nadało mu trwałości i stylowego wyglądu. W jego wnętrzu skrywają się natomiast wydajne podzespoły - procesory Intel® Core™ 12-tej generacji oraz karty graficzne GeForce RTX serii 3000. Pozwolą one na bezproblemowe uruchamianie gier wszędzie tam, gdzie uda się użytkownik komputera. Zadba o to także specjalnie zaprojektowany układ chłodzenia oraz Lenovo AI Engine, optymalizujący funkcjonowanie notebooka pod kątem uruchomionej gry. Efekt tych działań przedstawi 16-calowa matryca o wysokiej częstotliwości odświeżania i ponadprzeciętnej rozdzielczości.
Dokładnie przemyślana konstrukcja
Wydajność wymagana do dobrej zabawy
Nieprzeciętne doznania audiowizualne
Zawsze odpowiednio schłodzony
Legion Slim 7 16IAH7 wyróżnia się z tłumu swoim designem, który uwzględnia wykorzystanie aluminium jako materiału wykonania jego obudowy. Jego lekkość, a jednocześnie wytrzymałość i estetyczny wygląd przekłada się wprost na samo urządzenie. Warto tutaj również nadmienić podświetlaną* klawiaturę laptopa. Posiada ona ergonomiczne nasadki na klawisze z wysoką odpornością na ścieranie, odpowiednio dobrany skok każdego z nich etc. Każda z tych cech składa się na przyjemność płynącą z grania oraz korzystania z laptopa na co dzień.
* kolor podświetlenia zależny od wybranego modelu laptopa
Legion Slim 7 16IAH7 wyposażane są w procesory Intel® Core™ 12-tej generacji oraz karty graficzne GeForce RTX serii 3000. Kombinacja tych nowoczesnych podzespołów to źródło jego wydajności, która przekłada się między innymi na przyjemną rozgrywkę. Pomocny jest w tym również Lenovo AI Engine, dostrajający komputer do jak najlepszej obsługi aktualnie uruchamianego tytułu. O brak opóźnień w ładowaniu aplikacji i gier zadbają pamięci RAM DDR5 oraz dyski SSD obsługiwane przez złącze PCIe 4.0. Dzięki nim żadna chwila twojego cennego czasu nie upłynie na zbędnym oczekiwaniu.
Legion Slim 7 16IAH7 posiada 16-sto calowy ekran, który jest w stanie realistycznie odwzorować każdy wygenerowany świat gry. Dzieje się tak za sprawą matryc oferujących wysokie częstotliwości odświeżania obrazu oraz 100% pokrycie palety barw sRGB. Obsługują one również technologię G-SYNC®, dzięki czemu można zapomnieć o tzw. screen tearing. Za imponujące doznania odsłuchowe odpowiadają głośniki Harman® z wsparciem Nahimic Audio. Pozwolą on usłyszeć każdy, nawet najdrobniejszy chrzęst, szelest lub inny odgłos, zapewniając niejako przewagę w starciach z innymi graczami.
Legion Slim 7 16IAH7 dysponuje układem chłodzenia CPU i GPU, które jest niejako klasą samą w sobie. Jego efektywność wystarcza, aby laptop zawsze oferował wysoką wydajność, nawet podczas długotrwałego obciążenia. Osiąga to między innymi dzięki ulepszonym radiatorom oraz dodatkowym otworom pod klawiaturą i na dolnej pokrywie. Poprawiony w ten sposób obieg powietrza sprawia, że komputer pozostaje chłodny, a także cechuje się wysoką kulturą pracy. W jej zachowaniu pomaga również aplikacja Lenovo Smart Power, optymalizująca pracę wentylatorów w zależności od aktualnych potrzeb.
Naprawę sprzętu z dojazdem do Twojego domu
Priorytetową i szybką realizację naprawy
Zdalną pomoc techniczną przez bezpłatną infolinię, czat lub e-mail
Coroczną kontrolę kondycji Twojego komputera
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | Legion |
| Seria produktu | Legion Slim 7 |
| Model produktu | Legion Slim 7 16IAH7 |
| Kod producenta (MPN) | 82TF0040PB |
| EAN / GTIN-13 | 196800481627 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-12700H |
| Liczba rdzeni procesora | czternaście |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,5 GHz |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 16'' |
| Standard matrycy | WQXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 500 nit |
| Kontrast | 1200:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 165 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 1 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 40 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4800 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 3060 |
| Pamięć karty dedykowanej | 6 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR6 |
| TGP dedykowanej karty graficznej | max. 100 W |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.1 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| Thunderbolt | 1 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 2,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie RGB |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 99,9 Wh |
| Moc zasilacza | 230 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premium Care (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Szary |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 2,20 kg |
| Wysokość (mm) | 17 |
| Szerokość (mm) | 358 |
| Głębokość (mm) | 260 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Laptop jest wyposażony w przesłonę kamery. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |