W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Lenovo ThinkBook 16 Gen 9 to laptop zaprojektowany z myślą o nowej generacji pracy. Łączy wysoką wydajność, zaawansowane funkcje AI oraz biznesową funkcjonalność. ThinkBook 16 G9 to rozwiązanie dla firm i profesjonalistów, którzy oczekują nie tylko mocy obliczeniowej, ale także inteligentnego wsparcia w codziennych zadaniach.
Moc obliczeniowa i wsparcie sztucznej inteligencji
Większa przestrzeń robocza i jakość obrazu
Mobilność i dopracowana konstrukcja
Łączność, bezpieczeństwo i gotowość na przyszłość
Urządzenie bazuje na procesorach AMD Ryzen™ serii 200, oferujących do 8 rdzeni i 16 wątków oraz taktowanie sięgające 5.1 GHz. Zintegrowana grafika AMD Radeon™ 740M lub 780M zapewnia płynną pracę z multimediami i aplikacjami. Wsparcie dla nawet 64 GB pamięci DDR5 oraz dwóch dysków SSD PCIe 4.0 gwarantuje wysoką wydajność i elastyczność konfiguracji.
Jego 16-calowy ekran w proporcjach 16:10 oferuje więcej przestrzeni pionowej, przekładając się na wyższy komfort pracy z dokumentami i aplikacjami. Charakteryzuje go panel IPS z jasnością do 400 nitów i odświeżaniem do 120 Hz. Zapewnia jeszcze lepszą jakość obrazu. Dodatkowo laptop obsługuje do czterech ekranów jednocześnie, co znacząco zwiększa możliwości pracy z wieloma aplikacjami.
ThinkBook 16 G9 łączy elegancki design z praktycznością. Aluminiowa pokrywa oraz smukła konstrukcja nadają mu nowoczesny charakter, a waga od 1,7 kg pozwala na wygodne przenoszenie. Pojemna bateria oferuje nawet kilkanaście godzin pracy, a technologia Rapid Charge Pro umożliwia szybkie doładowanie energii. Podświetlana klawiatura, blok numeryczny oraz klawisz Copilot zwiększają komfort codziennego użytkowania.
Laptop oferuje nowoczesne opcje łączności, w tym Wi-Fi, Bluetooth oraz porty USB4, HDMI 2.1 i Ethernet. Bogaty zestaw złączy umożliwia łatwe podłączenie wielu urządzeń i monitorów. W zakresie bezpieczeństwa ThinkBook 16 G9 wyposażono w moduł TPM 2.0, opcjonalny czytnik linii papilarnych oraz kamerę z fizyczną zasłoną i opcją rozpoznawania twarzy. To kompleksowe narzędzie dla nowoczesnych firm, które chcą łączyć wydajność, mobilność i bezpieczeństwo z gotowością na rozwój technologii AI.
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkBook |
| Seria produktu | ThinkBook 16 |
| Model produktu | ThinkBook 16 G9 AHP |
| Kod producenta (MPN) | 21UT0077PB |
| EAN / GTIN-13 | 199274662950 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 5 |
| Model procesora | Ryzen™ 5 220 |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,2 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,9 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 16'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Kontrast | 1000:1 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4 2242) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 740M |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 4 typ C | 2 szt (40Gbps, z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Producent głośników | Dolby® Audio™ |
| Kamera | 2,0 Mpix + IR |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | SD |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, MIL-STD-810H, RoHS compliant, TCO Certified 10.0, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Ciemnoszary |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,70 kg |
| Wysokość (mm) | 18 |
| Szerokość (mm) | 356 |
| Głębokość (mm) | 254 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |