Produkt |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | Yoga |
| Seria produktu | Yoga Slim 7 ProX |
| Model produktu | Yoga Slim 7 ProX 14IAH7 |
| Kod producenta (MPN) | 82TK0047PB |
| EAN / GTIN-13 | 196800481245 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Platforma | Intel® Evo™ |
Procesor |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-12700H |
| Liczba rdzeni procesora | czternaście |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,5 GHz |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
Matryca |
| Przekątna matrycy | 14,5'' |
| Standard matrycy | 3K |
| Rozdzielczość matrycy | 3072 x 1920 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Kontrast | 1500:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Pamięć RAM |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 6000 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5 |
Dysk |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.1 |
Interfejsy WE/WY |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 2,0 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 70 Wh |
| Moc zasilacza | 100 W |
Zabezpieczenia |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premium Care (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Silver, ErP Lot 6/26, Eyesafe® Certified, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Szary |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Wysokość (mm) | 16 |
| Szerokość (mm) | 328 |
| Głębokość (mm) | 221 |
Uwagi |
| Dodatkowe informacje | Ze względu na specyfikę zastosowanego procesora, pamięć urządzenia pracować będzie z częstotliwością 5200 MHz. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |