MSI Katana 15 B13V to nie tylko laptop — to Twoje cyfrowe Smocze Ostrze. Wyposażony w procesory Intel Core 13. generacji oraz karty graficze NVIDIA GeForce RTX z serii 40xx, zapewni moc, która pozwoli pokonać każdego przeciwnika. Hybrydowa architektura CPU i wsparcie dla technologii DLSS 3 oraz ray tracingu. Sprawiają, że każda gra wygląda i działa jak nigdy dotąd.
Ekran, przejrzysty jak ostrze miecza
Chłodzenie, które nie zawodzi
Klawiatura, która rozświetla mrok nocy
Więcej niż tylko granie
15,6-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD i odświeżaniu 144Hz to gwarancja płynności i precyzji. Dzięki technologii MUX Switch istnieje możliwość przełączenia się na tryb grafiki dyskretnej i wyciśnięcia z GPU jeszcze więcej mocy. Idealne rozwiązanie dla graczy, którzy nie uznają kompromisów.
System Cooler Boost 5 z sześcioma ciepłowodami i dwoma wentylatorami to tarcza, która chroni wydajność. Współdzielony ciepłowód CPU-GPU pozwala na efektywne odprowadzanie ciepła, co przekłada się na stabilność nawet podczas najbardziej intensywnych sesji.
Gamingowa klawiatura z 4-strefowym podświetleniem RGB i wyróżnionymi klawiszami WASD nie tylko wygląda świetnie, ale też zapewnia pełną kontrolę. Dodatkowo Katana 15 B13V oferuje pełny zestaw portów, w tym HDMI 2.1, USB-C i LAN. Wszystko, czego potrzeba, by w pełni zanurzyć się w grze.
Z pamięcią DDR5, szybkim dyskiem SSD PCIe Gen 4 i wsparciem dla Hi-Res Audio oraz Nahimic 3D Sound, Katana 15 B13V to sprzęt gotowy nie tylko do walki, ale też do tworzenia, pracy i rozrywki. Natomiast dzięki MSI Center i App Playerowi, można dostosować laptop do swoich potrzeb — od personalizacji po uruchamianie aplikacji mobilnych.
Produkt | |
| Producent | MSI |
| Rodzina produktu | Katana |
| Seria produktu | Katana 15 |
| Model produktu | Katana 15 B13V |
| Kod producenta (MPN) | Katana 15 B13VFK-1437XPL |
| EAN / GTIN-13 | 4711377128339 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-13620H |
| Liczba rdzeni procesora | dziesięć |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,6 GHz |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 15,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 4060 |
| Pamięć karty dedykowanej | 8 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR6 |
| TGP dedykowanej karty graficznej | max. 105 W |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - czterostrefowe podświetlenie RGB |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Akumulator | |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 53,5 Wh |
| Moc zasilacza | 200 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Wysokość (mm) | 25 |
| Szerokość (mm) | 359 |
| Głębokość (mm) | 259 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Ze względu na specyfikę zastosowanego procesora, pamięć urządzenia pracować będzie z częstotliwością 5200 MHz. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |