Laptop MSI Katana 17 HX B14WGK-036XPL i7-14650HX 17.3" QHD 240Hz 16GB 1000SSD RTX5070 DLSS 4
178761
Skonfiguruj swoje urządzenie MSI Katana 17 HX B14W Katana 17 HX B14WGK-036XPL
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie MSI Katana 17 HX B14W Katana 17 HX B14WGK-036XPL
Odkryj MSI Katana 17 HX B14W
Smoczy Wojownik w pełni sił
MSI Katana 17 HX B14W to laptop stworzony z myślą o tych, którzy nie uznają kompromisów. Wyposażony w procesor Intel® Core™ 14. generacji z serii HX oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 50xx, oferuje wydajność klasy desktopowej zamkniętą w mobilnej formie. Hybrydowa architektura CPU i wsparcie dla DLSS 4 oraz ray tracingu sprawiają, że każda gra staje się polem bitwy, na którym to Ty masz przewagę.
Nic nie umknie Smoczemu Wzrokowi
Oddech Smoka, który chłodzi stal
Klawiatura, która świeci jak runiczne ostrze
Gotowy na każdą misję
Nic nie umknie Smoczemu Wzrokowi
17,3-calowy ekran IPS o rozdzielczości do nawet QHD i odświeżaniu do nawet 240Hz to nie tylko wyświetlacz — to strategiczne oko. Większy format zapewnia szersze pole widzenia, a dzięki technologii MUX Switch można przełączyć się na tryb grafiki dyskretnej i wykorzystać pełnię mocy GPU. Każdy detal, każdy ruch przeciwnika — nic nie umknie uwadze, gdy patrzysz przez oko smoka.
Oddech Smoka, który chłodzi stal
Katana 17 HX została uzbrojona w system Cooler Boost 5, który działa jak lodowaty oddech smoka. Sześć ciepłowodów i dwa wentylatory skutecznie odprowadzają ciepło, nawet gdy bitwa trwa godzinami. Współdzielony ciepłowód CPU-GPU zapewnia równowagę między mocą a ciszą — by walka mogła trwać, bez ograniczeń.
Klawiatura, która świeci jak runiczne ostrze
4-strefowe podświetlenie RGB, wyróżnione klawisze WASD i pełna klawiatura numeryczna — Katana 17 HX nie tylko wygląda jak broń wojownika, ale też działa jak jego przedłużenie. Styl, ergonomia i precyzja — wszystko, czego potrzeba, by panować nad polem bitwy.
Gotowy na każdą misję
Z pamięcią DDR5, szybkim dyskiem SSD PCIe Gen 4 i zaawansowanym systemem audio, Katana 17 HX to nie tylko laptop do gier. To narzędzie do tworzenia, streamingu, pracy i rozrywki. Dzięki MSI Center i App Playerowi można dostosować go do swoich potrzeb — od personalizacji po uruchamianie aplikacji mobilnych.
GeForce RTX z serii 50
Absolutnie najlepsza platforma dla graczy i twórców

Rdzenie Tensor piątej generacji
- Maksymalna wydajność AI z DP4 i DLSS 4
Nowe multiprocesory strumieniowe
- Zoptrymalizowane pod kątem shaderów opartych na sieciach neuronowych
Rdzenie RT czwartej generacji
- Stworzone z myślą o Mega Geometry
Najnowocześniejsze układy graficzne
Architektura NVIDIA Blackwell
Grafika i wydajność wzbogacone AI
NVIDIA DLSS 4 z generatorem wielu klatek
Responsywność, która zmienia reguły gry
Platforma NVIDIA Reflex 2 z osługą Frame Warp
Realistyczna grafika
Pełen ray tracing z renderingiem opartym na sieciach neuronowych
Cyfrowe postacie i asystenci AI
NVIDIA ACE
Podkręć swoją kreatywność
Narzędzia i technologie NVIDIA Studio dla twórców
Ulepsz dowolny materiał wideo dzięki AI
NVIDIA Broadcast i Enkoder NVIDIA dziewiątej generacji
Wydajność i niezawodność
NVIDIA App ze sterownikami Game Ready i Studio
Specyfikacja techniczna MSI Katana 17 HX B14W Katana 17 HX B14WGK-036XPL
Produkt | |
| Producent | MSI |
| Rodzina produktu | Katana |
| Seria produktu | Katana 17 |
| Model produktu | Katana 17 HX B14W |
| Kod producenta (MPN) | Katana 17 HX B14WGK-036XPL |
| EAN / GTIN-13 | 4711377346450 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-14650HX |
| Liczba rdzeni procesora | szesnaście |
| Liczba rdzeni performance | osiem |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 5,2 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 30 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 17,3'' |
| Standard matrycy | QHD |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1440 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 300 nit |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 240 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 5070 |
| Pamięć karty dedykowanej | 8 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR7 |
| TGP dedykowanej karty graficznej | max. 115 W |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 3 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - czterostrefowe podświetlenie RGB |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Akumulator | |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 75 Wh |
| Moc zasilacza | 240 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Wysokość (mm) | 28 |
| Szerokość (mm) | 398 |
| Głębokość (mm) | 276 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |