Laptop MSI Katana A15 AI B8VE-637XPL Ryzen 9 8945HS 15,6" FHD 144Hz 16GB 512SSD RTX4050 DLSS 3
187613
Skonfiguruj swoje urządzenie MSI Katana A15 AI B8V Katana A15 AI B8VE-637XPL
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie MSI Katana A15 AI B8V Katana A15 AI B8VE-637XPL
Odkryj MSI Katana A15 AI B8VX
Dziedzictwo Smoczej Wiedzy
MSI Katana A15 AI B8VX to laptop nowej generacji, który łączy gamingową moc z inteligencją przyszłości. Wyposażony w procesory AMD Ryzen™ z serii 8000 HS z wbudowanym układem Ryzen AI oraz karty graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 40xx. Oferuje nie tylko wysoką wydajność, ale też adaptacyjne możliwości. Dzięki wsparciu dla DLSS 3 i ray tracingu, każda gra staje się bardziej realistyczna, a każda aplikacja — szybsza i bardziej responsywna.
Wyświetlacz, przyjemny jak podróż po bezchmurnym niebie
Zimna precyzja, gorąca wydajność
Klawiatura, która mówi językiem gracza
Zdolność adaptacji godna smoka
Wyświetlacz, przyjemny jak podróż po bezchmurnym niebie
15,6-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD i odświeżaniu 144Hz to idealne połączenie ostrości i płynności. Dzięki technologii MUX Switch można przełączyć się na tryb grafiki dyskretnej i wykorzystać pełnię mocy GPU — bez kompromisów. To ekran, który nie tylko pokazuje, ale i przewiduje potrzeby. Idealnie współgrając z inteligentnym zarządzaniem zasobami przez Ryzen AI.
Zimna precyzja, gorąca wydajność
Katana A15 AI nie boi się temperatury. Dzięki systemowi Cooler Boost 5 z sześcioma ciepłowodami i dwoma wentylatorami, laptop utrzymuje optymalną temperaturę nawet podczas najbardziej intensywnych sesji. Współdzielony ciepłowód CPU-GPU pozwala na lepsze zarządzanie ciepłem. Przekłada się to się na dłuższą żywotność komponentów i stabilną wydajność w każdej bitwie.
Klawiatura, która mówi językiem gracza
4-strefowe podświetlenie RGB, wyróżnione klawisze WASD i pełna klawiatura numeryczna. Katana A15 AI nie tylko wygląda jak sprzęt przyszłości, ale też przewiduje co zaraz się wydarzy. Styl i funkcjonalność idą tu w parze.
Zdolność adaptacji godna smoka
Katana A15 AI to coś więcej niż sprzęt do gier. Z pamięcią DDR5, błyskawicznym dyskiem SSD PCIe Gen 4 i zaawansowanym systemem audio, laptop sprawdzi się w pracy kreatywnej, nauce i rozrywce. MSI Center pozwala dostosować każdy aspekt działania, a App Player otwiera drzwi do świata aplikacji mobilnych — wszystko w jednym, gotowym do działania urządzeniu.
Odkryj AMD Ryzen™ AI
Przyszłość komputerów staje się jeszcze lepsza
Dzięki komputerom napędzanym procesorami z AMD Ryzen™ AI, użytkownicy posiadają klucz do odblokowania wielu magicznych doświadczeń. Ta jednostka NPU odblokowuje zupełnie nowy poziom wydajności pracy, współpracy i innowacji. Wpłynie ona w ten sposób pozytywnie na wiele aspektów codziennego życia. Programiści skorzystają z sztucznej inteligencji dla szybszego tworzenia kodu i rozwiązywania napotkanych problemów. Twórcy dostarczą bardziej pomysłowe i angażujące treści. Właściciele firm będą mogli usprawnić je dzięki narzędziom do optymalizacji przepływu pracy. To jedynie kilka potencjalnych przykładów wykorzystania sztucznej inteligencji.
Codzienne i niecodzienne zastosowania
Funkcje Windows Studio Effects, opierające się na sztucznej inteligencji, pozwolą na cieszenie się ulepszonymi efektami wizualnymi. Podobne rozwiązania mogą również służyć wzmocnieniu stopnia ochrony prywatnych danych użytkowników komputerów. SI pozytywnie wpłynie na takie czynności jak automatyczne obracanie/przybliżanie obrazu w trakcie wideokonferencji lub aplikowanie wysokiej jakości rozmyć tła. AMD Ryzen™ AI oferuje rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą przygotować się na aplikacje i obciążenia związane ze sztuczną inteligencją. Dotyczy to zarówno obecnie dostępnych, jak i potencjalnie nadchodzących zastosowań.
Specyfikacja techniczna MSI Katana A15 AI B8V Katana A15 AI B8VE-637XPL
Produkt | |
| Producent | MSI |
| Rodzina produktu | Katana |
| Seria produktu | Katana A15 |
| Model produktu | Katana A15 AI B8V |
| Kod producenta (MPN) | Katana A15 AI B8VE-637XPL |
| EAN / GTIN-13 | 4711377405362 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 9 |
| Model procesora | Ryzen™ 9 8945HS |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 4,0 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
| Wbudowane NPU | AMD Ryzen™ AI |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 15,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 780M |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 4050 |
| Pamięć karty dedykowanej | 6 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR6 |
| TGP dedykowanej karty graficznej | max. 105 W |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | Brak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - czterostrefowe podświetlenie RGB |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Akumulator | |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 53,5 Wh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc zasilacza | 200 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Wysokość (mm) | 25 |
| Szerokość (mm) | 359 |
| Głębokość (mm) | 259 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |