Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt

Microsoft 365 Apps for business 1 rok NCE CSP - CFQ7TTC0LH1G:0001

ID Produktu: 88156
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Microsoft 365 Apps for business
ID Produktu:
88156
558,00 zł
netto: 453,66 zł
Dostępny w formie elektronicznej Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa na Twój e-mail Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 13,21 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Microsoft 365 Apps for business

Odkryj Microsoft 365 Apps for business

Przyśpieszy rozwój firmy

Microsoft 365 Apps for business jest zestawem programów i usług niezbędnych dla nowoczesnych przedsiębiorstw. Ich stale rozwijane funkcje oraz biblioteki zapewniają im bowiem aktualność, a także gotowość na nadchodzące zmiany. Dzięki nim tworzenie i edycja dokumentów jest zarówno prosta, jak i możliwa do wykonania zdalnie, z wykorzystaniem niemal dowolnego urządzenia. Co więcej, projekty grupowe nie wymagają już gromadzenia się wielu osób w obrębie jednego pomieszczenia czy budynku. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że jednoczesna praca wielu osób nad pojedynczym dokumentem stałą się rzeczywistością. Łatwo jest przy tym też zawiadywać całością prac dotyczących treści oraz obserwować sposób w jaki się zmienia.

Co należy wiedzieć o pakiecie?

Archiwum doskonałe

Łatwa praca w zespołach

Definicja bezpieczeństwa

Co należy wiedzieć o pakiecie?

Microsoft 365 Apps for business oddaje w ręce użytkownika dostęp do wielu aplikacji biurowych, jak i usługi hostingu plików. Komercyjna licencja opiewa na programy Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher oraz Outlook. Pierwsze trzy z wymienionych dostępne są także w wersji online. OneDrive jest z kolei idealny do przechowywania dokumentów, do których użytkownik zawsze chce mieć dostęp. Jego dodatkowa funkcja to synchronizacja plików do najnowszych wersji na wszystkich kompatybilnych urządzeniach. Pozwala on również na jednoczesną pracę wielu ludzi nad tą samą treścią.

Co należy wiedzieć o pakiecie

Archiwum doskonałe

Usługa OneDrive służy w praktyce do czegoś więcej, niż tylko hostingu plików jej użytkownika. Jest ona również łatwą metodą na upewnienie się, że na wszystkich jego urządzeniach znajdują się najnowsze ich wersje. Staje się dzięki temu idealną metodą tworzenia kopii zapasowych najbardziej newralgicznych dokumentów. Co więcej, funkcja "Magazyn osobisty" zapewnia dodatkową warstwę ochrony wewnątrz OneDrive. Jest on bowiem odseparowaną przestrzenią, do której konieczne jest podanie hasła dostępu w celu jej przejrzenia. Usługa daje też możliwość równoczesnej pracy wielu osób nad pojedynczym plikiem, zmieniając podejście do tematu projektów grupowych.

Archiwum doskonałe

Łatwa praca w zespołach

Przechowywanie dokumentów na dysku OneDrive pozwala na jednoczesną pracę nad nimi przez wiele osób. Dodatkowym ułatwieniem w tym zakresie są specjalne funkcje, wbudowane w aplikacje pakietu. Mowa tutaj o @wzmianki oraz możliwości przypisywania tagów w wybranych miejscach edytowanej treści. Pozwolą one poinformować współautorów np. o konieczności rozwinięcia jednego z zagadnień. Nadrabianie Zaległości idealnie sprawdzi się w procesie śledzenia wprowadzanych zmian. Elementy takie jak Redaktor i Projektant wspomogą z kolei procesy kreatywne pracowników, tworzących treści i prezentacje dla klientów.

Łatwa praca w zespołach

Definicja bezpieczeństwa

Microsoft 365 Apps for business zapewnia swoim użytkownikom kontrolę nad wieloma aspektami dotyczącymi bezpieczeństwa i zgodności. Dysponuje ponad 1000 mechanizmów kontroli zabezpieczeń i prywatności, aby gwarantować kompatybilność z najważniejszymi normami i przepisami międzynarodowymi, regionalnymi i branżowymi. Dzięki uprawnieniom ustalanym dla poszczególnych grup oraz takim nadawanym niestandardowo, łatwo przyznać dostęp do newralgicznych informacji dla pracowników. Zasady resetowania haseł użytkowników pozwolą na zagwarantowanie ich minimalnego poziomu skomplikowania, podnosząc stopień ochrony zasobów firmy.

Definicja bezpieczeństwa

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania Biurowe
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Do zastosowań komercyjnych
Czas trwania licencji 12 miesięcy
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji 5 komputerów PC lub MAC, 5 tabletów (iPad, z system Windows, z system Android), 5 telefonów
Wersja produktu Subskrypcja / CSP
Obsługiwane platformy systemowe Android, iOS, Mac OS, Windows 10, Windows 8, Windows 11
Rodzina oprogramowania Microsoft 365
Architektura oprogramowania 64-bit
Aplikacje Access, Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word
Usługi w zestawie z oprogramowaniem OneDrive for Business - 1000 GB (1 TB) przestrzeni na przechowywanie i udostępnianie
Typ nośnika oprogramowania Download
Wersja językowa wielojęzykowa

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Licencja w formie elektronicznej - Oprogramowanie do pobrania