Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
ID Produktu: 76438
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Microsoft 365 Business Standard PL KLQ-00686
ID Produktu:
76438
499,00 zł
netto: 405,69 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 11,81 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Microsoft 365 Business Standard

Odkryj Microsoft 365 Business Standard

Nowy poziom rozwoju

Microsoft 365 Business Standard to kompleksowy pakiet stale udoskonalanych narzędzi i usług. Ich podstawowym zadaniem jest łatwe tworzenie i edycja różnego rodzaju dokumentów, ale oferują one też wiele innych zastosowań. Połączenie nowoczesnych funkcji kilku elementów zestawu pozwala np. na jednoczesną pracę paru osób nad pojedynczym dokumentem w czasie rzeczywistym. Po jej zakończeniu łatwo jest także go udostępnić oraz zapewnić aktualność, jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia w nim zmian. Dostarczana w pakiecie usługa hostingu poczty idealnie sprawdza się podczas organizacji czasu pracy, szkoleń, czy też umawiania klientów na termin spotkania.

Co tworzy Microsoft 365 Business Standard?

Własna domena oraz dostępność informacji

Nowoczesne funkcję ułatwiające pracę

Bezpieczeństwo i organizacja w standardzie

Co tworzy Microsoft 365 Business Standard?

Microsoft 365 Business Standard to zbiór programów oraz usług, które pozwalają firmom np. na tworzenie dokumentów oraz bezpieczne ich udostępnianie. Zawarta w pakiecie licencja ma charakter komercyjny. Dotyczy ona oprogramowania Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access i Publisher (5 pierwszych aplikacji dostępne jest również w wersjach online). Wśród wspomnianych usług znajduje się hosting skrzynki pocztowej, której można nadać własną nazwę domeny. Jest ona również podstawą dla funkcjonalności wbudowanego kalendarza, pozwalającego np. na łatwą organizację czasu poszczególnych pracowników.

Co tworzy Microsoft 365 Business Standard?

Własna domena oraz dostępność informacji

Microsoft 365 Business Standard oferuje swoim użytkownikom usługę hostingu poczty ze skrzynką o rozmiarze 50GB. Uwzględnia to również możliwość ustawienia dla niej własnej domeny, zawierającej np. nazwę przedsiębiorstwa. Dzięki wbudowanym funkcjom kalendarza, program Outlook idealnie nadaje się do organizacji terminów spotkań oraz realizacji projektów dla danego pracownika. Dysk OneDrive to przestrzeń na pliki o pojemności 1TB. Pozwala nie tylko na ich przechowywanie, ale też udostępnianie oraz synchronizację na wielu urządzeniach. Odpowiednie jego skonfigurowanie daje też sposobność na jednoczesną pracę wielu osób nad pojedynczym dokumentem.

Własna domena oraz dostępność informacji

Nowoczesne funkcję ułatwiające pracę

Wśród funkcji zawartych w programach pakietu Microsoft 365 Business Standard warto wymienić Redaktora oraz Projektanta. Dotyczą one odpowiednio aplikacji Word, a także PowerPoint. Pierwsza z nich odpowiada za sprawdzanie gramatyki i pisowni, ale również słownictwa oraz interpunkcji, co przekłada się na atrakcyjniejsze treści. Druga z kolei oferuje automatycznie generowane układy slajdów na podstawie umieszczanych na nich zawartości. Podczas pracy grupowej nad jednym dokumentem warto skorzystać np. z @wzmianki, co pozwala zwrócić uwagę konkretnej osoby na dany fragment tekstu.

Nowoczesne funkcję ułatwiające pracę

Bezpieczeństwo i organizacja w standardzie

Microsoft 365 Business Standard udostępnia swoim użytkownikom możliwość organizowania seminariów online, które obejmują strony rejestracji uczestników, potwierdzenia e-mail i raporty. Aplikację Microsoft Bookings zintegrowano z kalendarzem platformy Microsoft 365. Dzięki temu klienci łatwiej znajdują dostępne terminy spotkań i unikają przypadków podwójnej rezerwacji. Ochrona poczty przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i innymi znanymi zagrożeniami, zapewnia spokój o bezpieczeństwo firmowych komputerów. Zdefiniowanie specjalnych zasad, dotyczących okresowego resetowania haseł użytkowników, pozwala zagwarantować pewien poziom ich skomplikowania i zapobiec np. włamaniom hakerskim.

Bezpieczeństwo i organizacja w standardzie

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania Biurowe
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Do zastosowań komercyjnych
Czas trwania licencji 12 miesięcy
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji 5 komputerów PC lub MAC, 5 tabletów (iPad, z system Windows, z system Android), 5 telefonów
Wersja produktu PKC
Obsługiwane platformy systemowe Android, iOS, Mac OS, Windows 10, Windows 8, Windows 11
Rodzina oprogramowania Microsoft 365
Aplikacje Access, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word
Usługi w zestawie z oprogramowaniem Bookings, Exchange (50 GB), Microsoft Teams, SharePoint
Typ nośnika oprogramowania Download
Wersja językowa polska

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje OneDrive o pojemności 1TB