Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
ID Produktu: 76442
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Office Home and Business 2021 ENG T5D-03511
ID Produktu:
76442
Ostatnia cena
1 099,00 zł
netto: 893,50 zł
Produkt niedostępny Dowiedz się więcej

Omówienie

Office Home & Business 2021

Odkryj Office Home & Business 2021

Efektywność i nowoczesność

Microsoft Office Home & Business 2021 jest pakietem klasycznych aplikacji biurowych, które umożliwiają tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentów. Mowa tutaj nie tylko np. o umowach zawieranych z klientami, ale również o zestawieniach finansowych, kosztorysach, prezentacjach dotyczących koncepcji etc. Wprowadzone w nim zmiany i ulepszenia pozwoliły poprawić wrażenia z korzystania z niego, ale to nie jedyne ich efekty. Wersja przeznaczona dla domu i małych firm oferuje aplikacje Word, Excel, PowerPoint oraz Outlook z licencją dla pojedynczego użytkownika. Zawarta licencja opiewa na wieczyste użytkowanie wymienionych programów na komputerze typu PC lub Mac.

Czym jest Office Home & Business 2021?

Bezproblemowa współpraca

Istotne usprawnienia

Istotne nowości

Czym jest Office Home & Business 2021?

Office Home & Business 2021 to zbiór narzędzi używanych do tworzenia wszelkiego rodzaju dokumentów. Natura dołączonej do niego licencji sprawia, że mogą go wykorzystywać różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Jako przykład wskazać można przygotowanie czytelnej i estetycznej umowy pomiędzy firmą, a jej klientem. Obliczenie kosztów realizacji kontraktu łatwo przeprowadzić z pomocą odpowiednio spreparowanego arkusza kalkulacyjnego. Gdyby klient chciałby zobaczyć rezultaty prac, atrakcyjna prezentacja stanie się idealną metodą ich przedstawienia. Ustalanie ewentualnych szczegółów może odbywać się natomiast za pośrednictwem wiadomości mailowych.

Czym jest Office Home & Business 2021?

Bezproblemowa współpraca

Office Home & Business 2021 dysponuje funkcją, której zadaniem jest dbanie o łatwość w dostępie do aktualnie tworzonego dokumentu. Jej działanie polega na sprawdzaniu wszelkich aspektów treści, które mogłyby stanowić problem dla innych aplikacji. Przykładami takowych są między innymi starsze wersję pakietów Office. Jej wykorzystanie pozwala ustalić autorowi potencjalne problemy, a także zidentyfikować ich rozwiązania. Największe korzyści z tej funkcji uzyskałyby małe firmy, które posiadają licencje również na starsze oprogramowanie biurowe. Pozwoliłoby to im uniknąć sytuacji, gdzie pracownicy mieliby trudności z odczytaniem istotnego dokumentu.

Bezproblemowa współpraca

Istotne usprawnienia

W Office Home & Business 2021 wprowadzono ulepszenia dotyczące kilku aspektów pracy poszczególnych elementów pakietu. Wspomniane udoskonalenia dotyczą np. obsługi grafiki wektorowej (SVG). Przełożeniem tego może być opcja stworzenia atrakcyjniejszych wizualnie dokumentów. Podobnym zabiegom w kwestii mechaniki działania poddano takie narzędzia wprowadzania jak linijka, lasso oraz zaznaczenie. Doskonałą wiadomością dla instytucji zajmujących się np. dziećmi z dysleksją, są usprawnienia w zakresie działania czytnika immersyjnego oraz napisów w tekście alternatywnym.

Istotne usprawnienia

Istotne nowości

Aplikacje pakietu Office Home & Business 2021 zyskały pewne udogodnienia, których zastosowanie może podnieść wydajność, a także komfort pracy. Widoki arkuszy programu Excel są funkcją pozwalającą na stworzenie kilku schematów ich wyglądu. Jej zastosowanie jest szczególnie użyteczne w sytuacjach, gdy pracownik musi często zmieniać ustawienia kilku filtrów, aby uzyskać pożądane informacje. Jeśli jest to proces powtarzający się wielokrotnie, to funkcja ta oszczędzi czas oraz zwiększy tempo pracy. Inny element to wprowadzenie trybu ciemnego, przekładającego się na dwa efekty. Pierwszy pozwala zmniejszyć zmęczenie wzroku między innymi podczas pracy w zacienionych pomieszczeniach. Drugi skutek to zwiększenie żywotności baterii w laptopie, który użytkownik zabrał np. w podróż służbową.

Istotne nowości

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania Biurowe
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Do zastosowań komercyjnych
Czas trwania licencji Nieograniczony
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji 1
Wersja produktu PKC
Obsługiwane platformy systemowe Mac OS, Windows 10, Windows 11
Rodzina oprogramowania Office 2021
Aplikacje Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Word
Typ nośnika oprogramowania Download
Wersja językowa angielska