Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
ID Produktu: 76447
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Office Home and Student 2021 ESD
ID Produktu:
76447
649,00 zł
netto: 527,64 zł
Dostępny w formie elektronicznej Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa na Twój e-mail Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 15,36 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Office Home & Student 2021

Odkryj Office Home & Student 2021

Udoskonalony i wzbogacony

Microsoft Office Home & Student 2021 oddaje w ręce swoich nabywców klasyczne aplikację do tworzenia różnego rodzaju dokumentów. Firma Microsoft wprowadziła do niego wiele ulepszeń względem poprzedniej wersji. Dotyczą one nie tylko czynników wpływających na edytowanie i tworzenie treści, ale też łatwości ich odczytania. Nowe funkcje z kolei pozwolą podnieść wygodę z korzystania z pakietu lub nadadzą jej unikatowej formy. Wersja przeznaczona dla domu i uczniów oferuje aplikacje Word, Excel oraz PowerPoint z licencją dla pojedynczego użytkownika. Zawarta licencja opiewa na wieczyste użytkowanie wymienionych programów na komputerze typu PC lub Mac.

Czym jest dokładnie Office Home & Student 2021?

Ulepszenia względem poprzednika

Rzeczy godne uwagi

Łatwa dostępność dokumentów

Czym jest dokładnie Office Home & Student 2021?

Office Home & Student 2021 stanowi pakiet programów, które umożliwiają łatwe tworzenie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji etc. Wersję dla domu i uczniów stworzono w odpowiedzi między innymi na potrzeby rodzin, które są w stanie wykorzystać jego możliwości. Jako przykład można przytoczyć konieczność łatwego i szybkiego zbilansowania domowego budżetu. Uczniowie i studenci znajdą dla niego jeszcze więcej zastosowań, co z kolei ułatwi im wykonywanie swoich obowiązków. Tworzenie wypracowań lub esejów staje się prostsze dzięki połączeniu funkcjonalności programu Word oraz wiedzy dostępnej w internecie. Podobnie sytuacja ma się z przygotowaniem prezentacji na zajęcia. Wykorzystywanie wbudowanych szablonów i grafik znacząco uatrakcyjni pokaz oraz pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników i rozwinięcie kreatywności.

Czym jest dokładnie Office Home & Student 2021?

Ulepszenia względem poprzednika

Office Home & Student 2021 oferuje swoim użytkownikom ulepszenia już im dobrze znanych funkcji. Dotyczą one między innymi opcji wprowadzania, takich jak linijka, lasso lub zaznaczenie. W zakresie tworzenia zawartości udoskonalono także obsługę grafiki wektorowej (SVG) oraz ogólnie pojęte efekty atramentu (np. powtórki atramentu). Zmiany te umożliwią jeszcze prostsze i szybsze tworzenie różnego rodzaju atrakcyjnych dokumentów. Podobnemu zabiegowi poddano czytnik immersyjny oraz napisy w tekście alternatywnym. Wiadomość ta jest szczególnie istotna dla każdego, kto zajmuje się tworzeniem treści przeznaczonych np. dla dzieci z dysleksją.

Ulepszenia względem poprzednika

Rzeczy godne uwagi

Office Home & Student 2021 udostępnia w swoich aplikacjach funkcje nazywaną atramentowy zakreślacz. Pozwala ona na zaznaczenie fragmentu tekstu, na który użytkownik zwrócił szczególną uwagę i odnotować wszelkie zamierzenia względem niego. Jest ona szczególnie komfortowa w użyciu na urządzeniach z ekranami dotykowymi. Opcja widoków arkuszy programu Excel umożliwia ustawienie ich w konkretny sposób, a następnie zapisanie tego stanu dla szybkiego wywołania. Jej piękno ujawnia się szczególnie przy dużych arkuszach, gdzie trzeba często zmieniać zakresy wielu filtrów w celu odnalezienia pożądanych rezultatów. Posiadacze licencji Office Home & Student 2021 uzyskują również dostęp do zestawu ikon, filmów i naklejek.

Rzeczy godne uwagi

Łatwa dostępność dokumentów

Office Home & Student 2021 posiada funkcję sprawdzania tego, z jaką łatwością dany dokument mogą odczytać inne osoby. Należy rozumieć to jako wyszukiwanie potencjalnych problemów, które napotkać mogą między innymi posiadacze starszych wersji pakietu Office. Stanowi ona w takim wypadku swoistą gwarancję, że np. układ treści będzie zawsze taki sam, jak podczas jego tworzenia. Jeśli jej zastosowanie ujawni elementy konieczne do zmiany, to wskaże je ona autorowi wraz z sugerowanym rozwiązaniem. Jest ona obecna we wszystkich podstawowych aplikacjach pakietu, tzn. Word, Excel oraz PowerPoint.

Łatwa dostępność dokumentów

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania Biurowe
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Dla użytkowników domowych
Czas trwania licencji Nieograniczony
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji 1
Wersja produktu Elektroniczna / ESD
Obsługiwane platformy systemowe Mac OS, Windows 10, Windows 11
Rodzina oprogramowania Office 2021
Architektura oprogramowania 64-bit
Aplikacje Excel, OneNote, PowerPoint, Word
Typ nośnika oprogramowania Download
Wersja językowa polska

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Licencja w formie elektronicznej - Oprogramowanie do pobrania