Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
ID Produktu: 76448
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Office Professional 2021 ESD 269-17186
ID Produktu:
76448
1 989,00 zł
netto: 1 617,07 zł
Dostępny w formie elektronicznej Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa na Twój e-mail Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 47,07 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Office Professional 2021

Odkryj Office Professional 2021

Idealny dla profesjonalistów

Pakiet aplikacji Microsoft Office Professional 2021 stworzono z myślą o bardzie zaawansowanej grupie użytkowników. Pozwala on nie tylko na tworzenie dokumentów i prezentacji oraz zarządzanie pocztą e-mail. Celem dołączonego w nim dodatkowego oprogramowania jest bowiem umożliwienie przygotowania własnych materiałów marketingowych oraz baz danych dotyczących działalności firmy. Ma to pozytywny wpływ np. na prostotę odnajdywania informacji oraz pewność przekazywania ich w czytelny sposób klientom przedsiębiorstwa. W skład Office Professional 2021 wchodzą Word, Excel, PowerPoint, Outlook oraz Access i Publisher z licencją dla pojedynczego użytkownika. Zawarta licencja opiewa na wieczyste użytkowanie wymienionych programów na komputerze typu PC.

Office Professional 2021 – co to?

Pewny dostęp do dokumentów

Funkcje przydatne profesjonalistom

Usprawnienia dla wygody i szybkości działania

Office Professional 2021 – co to?

Pakiet Office Professional 2021 zawiera aplikacje przeznaczone do tworzenia wielu rodzajów dokumentów i arkuszy kalkulacyjnych, obsługi poczty elektronicznej etc. Tym co go wyróżnia jest obecność programów Access oraz Publisher, które są narzędziami pozwalającymi przygotować bazy danych oraz materiały marketingowe. Z tego też względu całość oferty skierowano do użytkowników komercyjnych, tj. firm i instytucji zajmujących się handlem lub świadczeniem usług. Obecność tych dodatkowych aplikacji oferuje szereg nowych opcji dotyczących działalności biznesowych. Samodzielnie przygotowana baza klientów to łatwy sposób na śledzenie ich zamówień oraz zleceń. Możliwość stworzenia własnych broszur, wizytówek etc. daje pewność, że przekażą one klientom wszystko to, czego powinni się dowiedzieć.

Office Professional 2021 – co to?

Pewny dostęp do dokumentów

Wykorzystanie specjalnej funkcji, znajdującej się w aplikacjach zawartych w Office Professional 2021, gwarantuje łatwą dostępność stworzonych dokumentów. Jej działanie należy rozumieć jako potwierdzenie zgodności stworzonego pliku z np. starszymi wersjami programów powyższego pakietu. Jest ona w stanie wskazać autorowi treści potencjalne problemy, które mogą spowodować użyte w niej elementy. Pozwala to między innymi na uzyskanie pewności, że bezproblemowo odczyta ją większa grupa ludzi. W przypadku przedsiębiorstw eliminuje to np. straty czasu, spowodowane brakiem możliwości poprawnego otwarcia danego pliku.

Pewny dostęp do dokumentów

Funkcje przydatne profesjonalistom

Office Professional 2021 pozwala swoim użytkownikom skorzystać z tzw. trybu ciemnego. Zmniejsza on kontrast aplikacji, co uzyskiwane jest między innymi za pośrednictwem szarych motywów. Przynosi to ze sobą pozytywny efekt w postaci redukcji zmęczenia oczu podczas długotrwałej pracy. Wydłuża też żywotność baterii takich urządzeń jak laptopy i urządzenia 2w1, co idealnie sprawdza się podczas podróży. Inną godną uwagi funkcją są widoki arkuszy programu Excel. Pozwalają one zdefiniować np. schematy ustawień filtrów dla danego arkusza i zapisać je w łatwo wywoływanej postaci. Jest to znaczące ułatwienie oraz oszczędność czasu dla każdego, kto pracuje z ich wykorzystaniem i często odwołuje do specyficznych danych.

Funkcje przydatne profesjonalistom

Usprawnienia dla wygody i szybkości działania

Aplikacje zawarte w Office Professional 2021 otrzymały ulepszenia w kilku aspektach dotyczących ich pracy. Wymienić można tutaj np. obsługę grafiki wektorowej (SVG). Jej wykorzystywanie pozwala uatrakcyjnić tworzone dokumenty i prezentacje, czyniąc je bardziej przyjaznymi np. klientom rozmawiającym z twórcą treści podczas pokazu. Udoskonalono w kwestiach mechaniki działania także narzędzia wprowadzania, jakimi są linijka, lasso oraz zaznaczenie. Usprawnienia z zakresu czytnika immersyjnego oraz napisów w tekście alternatywnym ucieszą zwłaszcza instytucje, które zajmują się świadczeniem usług np. na rzecz dzieci z dysleksją.

Usprawnienia dla wygody i szybkości działania

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania Biurowe
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Do zastosowań komercyjnych
Czas trwania licencji Nieograniczony
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji 1
Wersja produktu Elektroniczna / ESD
Obsługiwane platformy systemowe Mac OS, Windows 10, Windows 11
Rodzina oprogramowania Office 2021
Architektura oprogramowania 64-bit
Aplikacje Access, Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word
Typ nośnika oprogramowania Download
Wersja językowa polska

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Licencja w formie elektronicznej - Oprogramowanie do pobrania