Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Surface Book został pomyślany jako narzędzie, które służyć będzie nadawaniu kształtu ciekawym pomysłom wielu ludzi. Odpowiednie wyposażenie jest pod tym względem kluczowym aspektem. Mowa tutaj między innymi o wydajnych procesorach oraz kartach graficznych, których moc potrzebna jest w wielu profesjach. Obsługa dotykowa z wykorzystaniem palca, pióra lub innych dedykowanych akcesoriów, nadaje nowej formy wykonywanej pracy. Transformacja urządzenia w tablet (zarówno tradycyjny oraz graficzny) otwiera przed jego właścicielem całkowicie nowe możliwości. Żadne inne rozwiązanie na rynku nie oferuje takiej elastyczności, a dodatkowo prezentuje się przy tym znakomicie.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie udostępniane na kwalifikujących się urządzeniach. Proces ten rozpoczął się pod koniec 2021 r. i będzie kontynuowany w 2022 r. Harmonogram zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 może wymagać zmiany ustawień systemu BIOS i aktywacji Secure Boot oraz funkcji TPM. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji producenta Twojego urządzenia oraz na stronie: https://support.microsoft.com
Produkt | |
| Producent | Microsoft |
| Rodzina produktu | Surface |
| Seria produktu | Surface Book |
| Model produktu | Surface Book 3 |
| Kod producenta (MPN) | SLU-00009 |
| Klasa produktu | Laptop, 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-1065G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,3 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,9 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 13,5'' |
| Rozdzielczość matrycy | 3000 x 2000 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Kontrast | 1600:1 |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3733 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | PCI Express |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Plus Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce GTX 1650 (Max-Q) |
| Pamięć karty dedykowanej | 4 GB |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 5,0 Mpix przód, 8,0 Mpix tył |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | SDXC |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Nie |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Stop magnezu |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Szary |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Wysokość (mm) | 23 |
| Szerokość (mm) | 312 |
| Głębokość (mm) | 232 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, Magnetometr, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | *Aktualizacja do systemu Windows 11 będzie dostępna na kwalifikujących się urządzeniach na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec). |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Microsoft Corporation; 1 Microsoft Way Redmond, WA 98052, U.S.A.; +1 (425) 882-8080 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Dublin D18 P521 IRELAND, [email protected] |