Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt

Microsoft Surface

[203]
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 203
Sortuj
z 7
Omówienie Specyfikacja techniczna
2 719,00 zł
netto: 2 210,57 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
7 412,56 zł
netto: 6 026,47 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
3 321,36 zł
netto: 2 700,29 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
3 859,00 zł
netto: 3 137,40 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
23 323,50 zł
netto: 18 962,20 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
7 034,82 zł
netto: 5 719,37 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
449,00 zł
netto: 365,04 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
999,00 zł
netto: 812,20 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
12 247,23 zł
netto: 9 957,10 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
8 399,00 zł
netto: 6 828,46 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
1 099,00 zł
netto: 893,50 zł
Pokaż

Microsoft Surface

Kiedy myśli się o produktach Microsoft Surface ciężko jest się nie zgodzić, iż jakość ich wykonania jest naprawdę wysoka. Pierwotnym założeniem tej linii produktów było właśnie stworzenie marki określanej jako „premium”. Miała ona być wyznacznikiem dla producentów urządzeń z systemem Windows. Dominująca pozycja tego oprogramowania na rynku komputerów osobistych jest ogólną przyczyną, dla której możliwe było powołanie do życia urządzeń Surface.

Początki Microsoft datuje się na rok 1975, kiedy to Bill Gates oraz Paul Allen założyli ją z zamiarem wyprodukowania i sprzedaży interpretera języka BASIC. Przedsięwzięcie to było na tyle dochodowe, że już w 1978 roku otwarto pierwsze zagraniczne biuro w Japonii. Naprawdę dużym sukcesem okazał się stworzony w 1981 roku system operacyjny DOS oraz MS-DOS. Został on napisany odpowiednio dla komputerów IBM oraz jego klonów, produkowanych przez firmy trzecie. Cztery lata później wydano, wówczas nakładkę graficzną, Windows 1.0, która okazała się ogromnym sukcesem. Spowodowało to skoncentrowanie uwagi właśnie na tej wersji systemu i przeniesienie na niego większości produktów Microsoft. Przykładem może tu być pierwsza wersja pakietu Office, stworzona w 1989 roku. Kolejnym, naprawdę przełomowym momentem dla firmy był rok 1995 i wydanie Windows 95, który wyznaczył kierunek rozwoju systemów operacyjnych. W ciągu kolejnych dekad stworzone zostały różne programy działające pod kontrolą systemów Windows, co pozwoliło z kolei na jeszcze większą ekspansję firmy.

Efektem było także wprowadzanie nowych ofert sprzętu, jakim jest m.in. Surface w wielu swoich postaciach. Przyjął on formę swoistej hybrydy, której główną częścią był tablet z obsługiwanym dotykowo ekranem, a dodatkiem – oddzielnie podpinana klawiatura. Był on też oferowany w wersji Pro, która była skierowana dla firm potrzebujących mobilnych rozwiązań. Pod koniec 2015 roku pojawił się na rynku pierwszy Surface Book, a po nim kolejne modele obecnie znanych form tej rodziny urządzeń np. Surface Laptop lub Studio. Wspólną ich cechą, którą dziedziczą najnowsze wydania, jest wysoka jakość użytych materiałów oraz samego wykonania, a także obecność przydatnych i nowoczesnych rozwiązań. Wystarczy wspomnieć tutaj możliwość ustawienia ekranu Surface Studio pod kątem, aby użyć go jako kanwy i z łatwością zastąpić tablet graficzny. Cechą charakterystyczną Surface Book jest natomiast jego możliwość transformacji w jedną z kilku form. Mowa tutaj o wydajnym tablecie po odpięciu go od klawiatury oraz bardzo wydajnym laptopie z opcją obsługi dotykowej. Najciekawsza jest tutaj opcja podłączenia głównej części ekranem „do góry” kiedy urządzenie jest zamknięte. W efekcie tworzy to tablet graficzny, który można zawsze mieć przy sobie, ponieważ jest mobilny, a także dostatecznie wydajny, by podjąć się trudnych zadań.

Każdy z modeli tego produktu firmy Microsoft oferuje odpowiedz na specjalistyczne potrzeby konkretnych grup zawodowych. Elegancja, funkcjonalność, wydajność, łatwość obsługi – to tylko przykłady zalet oferowanych przez rodzinę urządzeń Surface.

 

Co dokładnie oferują produkty Microsoft Surface:

- portfolio nowoczesnych urządzeń z funkcjami stworzonymi specjalnie dla osób, które mogą być nimi najbardziej zainteresowane

- szereg usług pozwalających na łatwe ich skonfigurowanie, diagnostykę etc., które wspierane są przez firmę Microsoft

- szereg pakietów ochronnych, które zapewniają dodatkowy spokój ducha odnośnie szybkiej wymiany sprzętu w razie awarii, bezpieczeństwa danych itp.

- wysoką jakość wykonania i materiałów, co skutkuje pozytywnymi wrażeniami wizualnymi, ale także małymi rozmiarami i lekkością, pozwalającą łatwo zabrać urządzenie np. na spotkanie z klientem.

Sortuj