Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Microsoft Surface GO są bardzo mobilnymi urządzeniami 2w1, które potencjalnie mogą stać się wszystkim, czego ich posiadacz potrzebuje. Możliwość obsługi dotykowej idealnie nadaje się do realizacji zadań w biegu, gdzie zatrzymanie się i skorzystanie z opcjonalnych peryferiów zwyczajnie nie wchodzi w grę. Z drugiej jednak strony wspomniane akcesoria pozwalają na łatwe rozszerzenie funkcjonalności komputera. Dedykowana klawiatura znacząco przyśpiesza tworzenie dużych dokumentów, a stylus jest naturalnym przyborem do robienia odręcznych notatek. Wszystkie te cechy połączone w jedno tworzą obraz wszechstronnego narzędzia pracy, nauki, a także rozrywki w czasie wolnym.
Produkt | |
| Producent | Microsoft |
| Rodzina produktu | Surface |
| Seria produktu | Surface GO |
| Model produktu | Surface GO 3 |
| Kod producenta (MPN) | 8VD-00033 |
| EAN / GTIN-13 | 889842869187 |
| Klasa produktu | Tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i3 |
| Model procesora | Core™ i3-10100Y |
| Liczba rdzeni procesora | dwa |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,3 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,9 GHz |
| Pamięć cache procesora | 4 MB |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 10,5'' |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1280 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR3 |
Dysk | |
| Typ dysku | Flash |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSDXC |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Stop magnezu |
| Kolor obudowy | Platynowy |
| Waga produktu | 0,54 kg |
| Wysokość (mm) | 175 |
| Szerokość (mm) | 245 |
| Głębokość (mm) | 8,3 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik światła, Magnetometr, Żyroskop |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Microsoft Corporation; 1 Microsoft Way Redmond, WA 98052, U.S.A.; +1 (425) 882-8080 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Dublin D18 P521 IRELAND, [email protected] |