Microsoft Surface Pro 12 EP2-27187 X Plus X1P-42-100 Touch 12" 90Hz 16GB 256GB Int W11Pro Platynowy
178945
Skonfiguruj swoje urządzenie Microsoft Surface Pro 12 EP2-27187
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Promocje
Omówienie Microsoft Surface Pro 12 EP2-27187
Odkryj Surface Pro 12
Inteligentne urządzenie 2w1 o najwyższej wydajności
Microsoft Surface Pro 12 to inteligentne urządzenie 2w1, które zapewnia najwyższą wydajność. Wyposażono go w procesor Snapdragon® X Plus, który łatwo dostosowuje się do każdego środowiska i przepływu pracy. To umożliwia zespołom pracę w swoim stylu w dowolnym miejscu. Dzięki dwóm portom USB-C umożliwia szybki transfer danych. Co istotne, posiada także wbudowaną kamerę z ultraszerokim polem widzenia i automatycznym kadrowaniem. To sprzęt 2w1, który może pełnić funkcję zarówno laptopa, jak i tabletu. Wszechstronna podpórka i wyświetlacz z cienką ramką, ułatwiają trzymanie i używanie urządzenia w dowolnej pozycji. Użytkownik może zwiększyć produktywność dzięki AI. Rozwiązania Microsoft Copilot, usługa Microsoft 365 oraz procesor z NPU, wspierają funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Dzięki certyfikatowi ENERGY STAR® urządzenie pomaga zmniejszyć zużycie energii.
Jeszcze inteligentniejszy
Niesamowity ekran
Do pracy w różnych miejscach
Zapewnia jeszcze większą przewagę
Surface Pro 12 jeszcze inteligentniejszy
Microsoft Surface Pro 12 zapewnia wyjątkową wydajność dzięki nowym procesorom Snapdragon serii X oraz potężnej jednostce NPU. Nowoczesna pamięć RAM LPDDR5 i szybki dysk, dbają o wydajne dostarczanie danych do CPU. Do tego sprzęt wyposażono w dwa porty USB-C®, które pozwalają na szybki transfer danych z i do urządzeń zewnętrznych.
Surface Pro 12 z niesamowitym ekranem
Microsoft Surface Pro 12 posiada dotykowy, 12-calowy wyświetlacz LCD PixelSense. Dzięki temu może pełnić rolę zarówno laptopa jak i tabletu. Rozdzielczość 2196 × 1464 zapewnia wysoką jakość prezentowanego obrazu, a zestaw portów pozwala na podłączenie zewnętrznych monitorów.
Do pracy w różnych miejscach
Dzięki niewielkim gabarytom i solidnej budowie, Microsoft Surface Pro 12 przystosowano także do pracy mobilnej. Urządzenie sprawdzi się w różnych warunkach, zarówno w biurze, jak i podczas użytkowania w terenie. Do tego z opcjami logowania biometrycznego, takiego jak rozpoznawanie twarzy, sprzęt zapewnia odpowiedni poziom zabezpieczeń.
Zapewnia jeszcze większą przewagę
Z funkcjami Copilot+ PC w urządzeniu Surface Pro, użytkownik może zwiększyć wydajność i uwolnić nowe pokłady kreatywności. Pióro Surface Slim Pen zapewnia funkcjonalność i elastyczność, niezależnie od tego, czy się rysuje, robi notatki czy po prosto obsługuje dotykowy ekran. Co istotne, urządzenie przekształca odręczne pismo na tekst, zapewniając jeszcze lepszą wygodę prowadzenia notatek.
Specyfikacja techniczna Microsoft Surface Pro 12 EP2-27187
Produkt | |
| Producent | Microsoft |
| Rodzina produktu | Surface |
| Seria produktu | Surface Pro |
| Model produktu | Surface Pro 12 |
| Kod producenta (MPN) | EP2-27187 |
| EAN / GTIN-13 | 0196388499472 |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Qualcomm® |
| Rodzina procesora | Snapdragon® |
| Model procesora | Snapdragon® X Plus X1P-42-100 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 30 MB |
| Wbudowane NPU | Qualcomm® Hexagon™ |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 12'' |
| Rozdzielczość matrycy | 2196 x 1464 |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Kontrast | 1200:1 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 90 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 8448 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Qualcomm® |
| Model karty zintegrowanej | Qualcomm® Adreno™ |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Interfejsy WE/WY | |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 2,0 Mpix przód, 10,0 Mpix tył |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Platynowy |
| Kolor pokrywy | Platynowy |
| Waga produktu | 0,69 kg |
| Wysokość (mm) | 7,8 |
| Szerokość (mm) | 274 |
| Głębokość (mm) | 190 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik kolorów otoczenia, Magnetometr, Żyroskop |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Microsoft Corporation; 1 Microsoft Way Redmond, WA 98052, U.S.A.; +1 (425) 882-8080 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Dublin D18 P521 IRELAND, [email protected] |