Microsoft Surface Pro 12 EP2-54651 Ultra 7 366H Touch 13" OLED 5G 32GB 512SSD Int W11Pro Platynowy
190487
Skonfiguruj swoje urządzenie Microsoft Surface Pro 12 EP2-54651
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Promocje
Omówienie Microsoft Surface Pro 12 EP2-54651
Odkryj Intel® AI Boost
AI wbudowane w procesor
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Potencjał do rozwoju każdej dziedziny życia
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Specyfikacja techniczna Microsoft Surface Pro 12 EP2-54651
Produkt | |
| Producent | Microsoft |
| Rodzina produktu | Surface |
| Seria produktu | Surface Pro |
| Model produktu | Surface Pro 12 |
| Kod producenta (MPN) | EP2-54651 |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 7 |
| Model procesora | Core™ Ultra 7 366H |
| Liczba rdzeni procesora | szesnaście |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | dwanaście (w tym cztery Low Power Efficient) |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,6 GHz (3,4 GHz w przypadku rdzeni Low Power Efficient) |
| Pamięć cache procesora | 18 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 13'' |
| Rozdzielczość matrycy | 2880 x 1920 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | OLED |
| Jasność matrycy | 600 nit |
| Kontrast | 1000000:1 |
| Obsługiwane technologie | Dolby Vision IQ™ |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wbudowany modem | 5G |
| Nawigacja | Beidou, Galileo, GPS, QZSS, NavIC, GNSS L1 |
Interfejsy WE/WY | |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 10,0 Mpix tył, 3,6 Mpix + IR przód |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator | |
| Pojemność baterii | 46 Wh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc zasilacza | 39 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Platynowy |
| Kolor pokrywy | Platynowy |
| Waga produktu | 0,90 kg |
| Wysokość (mm) | 9 |
| Szerokość (mm) | 287 |
| Głębokość (mm) | 209 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik kolorów otoczenia, Magnetometr, Żyroskop |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Microsoft Corporation; 1 Microsoft Way Redmond, WA 98052, U.S.A.; +1 (425) 882-8080 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Dublin D18 P521 IRELAND, [email protected] |