Monitor Lenovo G24-20 23.8 FHD 165Hz 66CFGAC1EU
Ostatnia cena
799.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
89068
89068
Ostatnia cena
799,00 zł
netto: 649,59 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Platinum Partner Lenovo Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitorySpecyfikacja techniczna Lenovo G24-20 66CFGAC1EU
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Model produktu | G24-20 |
| Kod producenta (MPN) | 66CFGAC1EU |
| EAN / GTIN-13 | 195713789790 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,8'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 350 nit |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz (Overclock do 165 Hz) |
| Kąt widzenia pionowy | 170 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 160 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.0 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | F |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 22 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 35 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 5,30 kg |
| Wysokość (mm) | 494 |
| Szerokość (mm) | 540 |
| Głębokość (mm) | 235 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Typowa częstotliwość odświeżania monitora wynosi 144Hz. Osiągnięcie wartości 165Hz możliwe jest z użyciem opcji overclockingu w menu samego wyświetlacza. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |