Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Model produktu | G34w-30 |
| Kod producenta (MPN) | 66F1GAC1EU |
| EAN / GTIN-13 | 196379133163 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 34'' |
| Standard matrycy | UWQHD |
| Rozdzielczość matrycy | 3440 x 1440 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak (1500 R) |
| Kontrast | 2500:1 |
| Jasność matrycy | 350 nit |
| Pokrycie palety barw | 93% DCI-P3, 99% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Obsługiwane technologie | AMD® FreeSync™ Premium |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 165 Hz (Overclock do 170 Hz) |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.0 |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 3 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | F |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 31 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 70 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | Eyesafe® 2.0, RoHS, TÜV Rheinland® Eye Comfort, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 8,60 kg |
| Wysokość (mm) | 557 |
| Szerokość (mm) | 809 |
| Głębokość (mm) | 279 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Typowa częstotliwość odświeżania monitora wynosi 165Hz. Osiągnięcie wartości 170Hz możliwe jest z użyciem opcji overclockingu w menu samego wyświetlacza. |
| Wyposażenie | Kabel DisplayPort |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |